Baby co Vam zabera na mocove cesty? Trochu pociťujem nutkanie na cikanie..dlho som to nemala
C vitamín a piť
Hned kapucinku aspon 2x denne (normalne si dam glg), dmanoza na noc, vela pit, nezadrziavat moc, vela cikat, ked sa da, aby ten moc rychlo odchadzal z tela prec.
Prešlo vám to týmto čo píšete bez atb? nevrátilo sa to o týždeň?
@lenkaa222 klop klop ja som nikdy nemusela ist s tym k dr. Vzdy mi zabrali tieto kvapky. Pre mna je ta kapucinka fakt zazrak. Nedavno mamina az plakala co mala “rezaky” a po 2 dnoch uzivania kapucinky sa konecne citila lepsie. Precitaj si o nej
https://babickinazahrada.sk/blog/kapucinka-maly...
Kanadské brusnice
Urinal tabletky voľnopredajné,veľa nesladeného urologického čaju,celkovo vylúčiť cukor...keď nezaberie, tak k dr.,predpíše antibiotika
Dmanoza a áno prešlo bez atb
@michaela175 a dala to mamina bez atb?a ako ich uziavas tie kvapky?keď začínaš niečo cítiť...ja mávam s tým strašne problémy a veľmi často
@lenkaa222 ano preslo jej to. Ja ked som zacala citit hned som si nasadila 30kv. 3x denne po 2-3 dnoch som uz ani nevedela. Ale este som uzivala cca tyzden tie kvapky 15kv 3x denne. Za mna teda naozaj super. Skus si kupit bud v lekarni alebo ja kupujem v “zelenom” obchodiku so zdrav.potravinami. Mala som serafin zn.ale teraz mam ine. Hlavne nech to je tinktura, ta ma silnejsie zlozenie. Drzim palce!
Blokurima aspoň 3x denne
@michaela175 skúsim nabudúce toto...lebo ja mám atb večne.. párkrát keď som začala cítiť mi to prešlo msnozou..
Kapucinka - tinktura - je to prirodne atb a za mna super. Vzdy zabralo.