Baby kde mali prosim Vás tych plysakov Labkova patrola?
Dráčik
4. dec 2020
Maju v draciku....ale tie ceny u nas su strasne..
4. dec 2020
Pepco
4. dec 2020
V draciku a nejakých schopných som tuším videla aj v tescu ale teda ceny hrozne 🙄
4. dec 2020
@ivonluk ved to... Mne donesie sused velkeho za 10e z Nemecka..tu je to fakt prehnane
4. dec 2020
Boli aj v pepcu za 15eur kus
4. dec 2020
Ja som dosla dnes z pepca a nic...
4. dec 2020
Tesco.
4. dec 2020
Aj v kik boli. Ale či ešte sú, neviem 🤷
4. dec 2020
Kaufland mal
4. dec 2020
My sme kúpili v Kauflande Evi
5. dec 2020
Áno v PB v Kauflande, neviem kde ich presne mali, kupoval totiž manžel.
8. dec 2020
Ahoj asi uz len internet....zuzihracky pozri 😉