icon
avatar
evkagardian
Správa bola zmenená    4. dec 2020    

Baby kde mali prosim Vás tych plysakov Labkova patrola?

avatar

Ahoj asi uz len internet....zuzihracky pozri 😉

4. dec 2020
avatar

Dráčik

4. dec 2020
avatar

Maju v draciku....ale tie ceny u nas su strasne..

4. dec 2020
avatar

Pepco

4. dec 2020
avatar

V draciku a nejakých schopných som tuším videla aj v tescu ale teda ceny hrozne 🙄

4. dec 2020
avatar

@ivonluk ved to... Mne donesie sused velkeho za 10e z Nemecka..tu je to fakt prehnane

4. dec 2020
avatar

Boli aj v pepcu za 15eur kus

4. dec 2020
avatar

Ja som dosla dnes z pepca a nic...

4. dec 2020
avatar

Tesco.

4. dec 2020
avatar

Aj v kik boli. Ale či ešte sú, neviem 🤷

4. dec 2020
avatar

Kaufland mal

4. dec 2020
avatar

My sme kúpili v Kauflande Evi

5. dec 2020
avatar

@janitta v Pb Kauflande ? Som tam bola hneď ten prvý deň akcie a ani chyru ani slychu po nich, ani cedulku s cenou som nenašla,to si mala asi šťastie 👌

7. dec 2020
avatar

Áno v PB v Kauflande, neviem kde ich presne mali, kupoval totiž manžel.

8. dec 2020