Kocky asi sa nam kazi indukcia, zapnem ju a sama si pridava stupne po cislach 1,2,3..az po P (maximum).
Stretli ste sa s tym co to moze byt za chyba?
Skúste ju zresetovať. Vypnúť poistky počítať do 15 a nahodiť. Mala by začať blikať. Potom ju skus po chvíli zapnúť a uvidíš či to zabralo. Ak nie, ako píše Amel vyššie bude to tech problém
16. mar 2024
No podla opisu asi dotykový senzor,no nie som odborník.