icon
avatar
evkagardian
Správa bola zmenená    11. dec 2020    

Kocky je tu niekto kto pozná prípad opakovaného covidu do 90 dni? Možno otazka na Teba @ikuska27 prosim ako ste na tom na oddeleni, mate reinfekcie?

avatar
11. dec 2020
avatar
11. dec 2020
avatar
Autor komentár zmazal
avatar
11. dec 2020
avatar
11. dec 2020
avatar
11. dec 2020
avatar
11. dec 2020
avatar
11. dec 2020
avatar
11. dec 2020
avatar
11. dec 2020
avatar

Aj ja som zvedavá na info🙂

11. dec 2020
avatar

Je asi dost vyťažená tato mila a oddana zienka, preto budem vďačná za každé info..🙂

11. dec 2020
avatar

Tiež som zvedavá.

11. dec 2020
avatar
11. dec 2020
avatar

Mam znameho lekara, pred vyse mesiacom mal bezpriznakovy covid, teraz ho ma opat a uz s priznakmi. Oba potvrdene PCR testom

11. dec 2020
avatar
11. dec 2020
avatar

ziadne testy nie su 100%,takze ak bol niekto pozitívny bez príznakov moze to dostať ani nie zase ale uz normálne s príznakmi

11. dec 2020
avatar

Toto aj mna zaujima. Brat prekonal pred cca mesiacom a na Vianoce byva vzdy s nami tak som dufala,ze bude mat aspon 3 mesiace pokoj🤨

11. dec 2020
avatar

Aj mna to zaujima. Pripnem sa teda

11. dec 2020
avatar

Tak covid pas je momentálne len na 3m, takže myslím, že už sa ráta s tým, že sa môžeš kľudne nakaziť znova

11. dec 2020
avatar

@blondiee83 myslim reinfekr do 3 mes

11. dec 2020