Kocky je tu niekto kto pozná prípad opakovaného covidu do 90 dni? Možno otazka na Teba @ikuska27 prosim ako ste na tom na oddeleni, mate reinfekcie?
Aj ja som zvedavá na info🙂
Je asi dost vyťažená tato mila a oddana zienka, preto budem vďačná za každé info..🙂
Tiež som zvedavá.
Mam znameho lekara, pred vyse mesiacom mal bezpriznakovy covid, teraz ho ma opat a uz s priznakmi. Oba potvrdene PCR testom
ziadne testy nie su 100%,takze ak bol niekto pozitívny bez príznakov moze to dostať ani nie zase ale uz normálne s príznakmi
Toto aj mna zaujima. Brat prekonal pred cca mesiacom a na Vianoce byva vzdy s nami tak som dufala,ze bude mat aspon 3 mesiace pokoj🤨
Aj mna to zaujima. Pripnem sa teda
Tak covid pas je momentálne len na 3m, takže myslím, že už sa ráta s tým, že sa môžeš kľudne nakaziť znova
@blondiee83 myslim reinfekr do 3 mes
.