Kocky, poraďte aku podprsenku bez ramienok, ktora aj dobre drzi prsia (veľkosť C)..
Ja mam Triumph a je super. Drzi mi dokonca moje D-cka 😉
27. apr 2022
evkagardian
autor@vladenakubo odfotis mi ju prosim?
27. apr 2022
Ja tiez zhanam nejaku co dobre drzi, uz som kupila dve a je to otras
27. apr 2022
V new yorkeri sa mi napr nepaci ze maju vacsinu podprseniek s vypchavkami vlastne ziadnu nemaju cisto iba vystuzenu bez vypchavok
Hmko ma kvalitnejsie podprsenky podla mna a videla som tam aj takuto bez ramienok krasne vykrojenu
27. apr 2022
@evkagardian poobede 🙂
27. apr 2022
@evkagardian nosim ju zasadne bez ramienok a ozaj drzi, netlaci, pekny tvar robi...
27. apr 2022
pripnem sa dík,
27. apr 2022
Pripnem sa.. 📌
27. apr 2022
27. apr 2022
27. apr 2022
evkagardian
autor@vladenakubo dakujem
27. apr 2022

New yorker... V baleni su biela a telova. Ine nekupujem milujem ich