icon

Kocky zostali mi z grilaziek oblatky, cim plnite? Okrem zmrzliniek

avatar

My sme podrvili do rafaelo guliek

15. dec 2020
avatar

Hocicim,mozes si aj keksiky spraviť

15. dec 2020
avatar

ked som bola malá, mamina vyšlahala maslo s práš. cukrom a kakaom a s lekvárom
(pomer 2x kakaová plnka a 1x lekvárová) na striedačku natierala medzi oblátky.

15. dec 2020
avatar

Slivkami.. mam taky recept kde isla nejaka slivkova napln, pomlete slivky, orechy a neviem co este. Vyborne 🙂

15. dec 2020
avatar

pišínger

15. dec 2020
avatar

@stankadu nenapises, prosim, presny pomer? Kolko masla, kolko,kakaa,lekvaru...😘

15. dec 2020
avatar

@ivanakal prosim pohladas ten recept, ja chcem robit tie zmrzlinky a zvazovala som,aku inu plnku okrem pudingovej

15. dec 2020
avatar

@mariadarina jasne, ale neviem ci je to vhodne do zmrzliniek, skor grilazky

15. dec 2020
avatar
15. dec 2020
avatar

@mariadarina na to nebol recept, všetko od oka. Na jedno 250g maslo skús dať 2PL kakaa a 4 Pl práš. cukru, vyšlahaj a uvidíš. Ked bude treba ešte pridaj buď cukor alebo kakao. A už len natieraš medzi oblátky, kolko vojde, ale zase nie hrubú vrstvu, lebo ti to vyjde von. Natrieš 2 oblátky touto kakaovou plnkou a dalšiu natrieš lekvárom a tak dookola, kým neminieš oblátky. Zaťažiť, nechať stuhnúť a hotovo. Pomer plnky a lekváru môžeš samozrejme meniť podla chuti.

15. dec 2020
avatar

Ak domáce horalky vieš spraviť.

15. dec 2020