Prosím vás, viem, že tu už je toho veľa a lezie vám to na nervy. Ale dnes tu zarezonoval jeden príspevok o poštárke a zaručenej informácii o potvrdenom víruse. Veľmi pekne vás chcem poprosiť, nechajte zverejňovanie zaručených informácií na Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky. Nechajte si informácie od “dôveryhodných” zdrojov pre seba. Okrem toho, že môžete šíriť paniku, môžete tým ľudom veľmi, veľmi ublížiť.
A hlavne je to aj trestne
tiez zarucena info, ze ten pan v KE zomrel na coronu...zdroj JPP
však prosím Ta,ráno prišiel muž z obchodu a predavačka tam trubila,že v Za sú nove prípady a Zigo v Bytčici už šije rúška....
Pravdupovediac, mňa z toho už hlava boli. TV už radšej ani nezapinam. Ľudia, kebyže dodržiavali to co majú a nersirili nezmyselné a neoverené informácie všetko by bolo jednoduchšie. Mam rešpekt, ale nepanikarim.
@tana85 základ, že sa mu corona nepotvrdila, ale zomrel.. 😅
Fakt čakáš že obyčajne matky sa budú riadiť tvojim statusom.... No bodaj by. Však už netreba veriť ani tomu co vidíme v TV alebo čítame ako status Pána doktora v Nitre,dokola o tom melú všade a vyzerá to tak ze pravda je na strane matky 🤦♀️
@buba86 to máš pravdu,ako včera cely deň rozprávali o kostymerke a voodičke autobusu,že u jednej sa potvrdil a u druhej čakaju na vysledky a večer v správach BUM ,že sa jedna paradoxne o jednu osobu
...aj ten pán už bol v celosvetovej tabulke včera,ako obeť č.1 ...už je tam zas 0
ešte to bude veselé..
@miskakyska ja by som sa jej asi už normálne opýtala, odkiaľ má takú informáciu a či náhodou nemám zavolať políciu pre šírenie poplašnej správy. Viem, je to extrém, ale takto strašiť ľudí? To je choré...
Toto je dôsledok toho, čo sa tu riešilo... Ani nechcem vedieť, ako sa musela pani a jej rodina cítiť.
A ešte keď napísala že kriminálka u nej bola 🤦🏼♀️
@gab1sol presne toto som tu dala aj ja. By ma zaujímalo či sa pôjde ospravedlniť keď mala zaručene info a nie že jedna teta povedala
@lindush123 nezomrel, žije.
@ja851976 ved ja viem, písala som to ironický na margo vyššieho prispevku
@miskakyska a nema zacat sit ruska Zornica v BnB, pisali ze 20 000 ks denne
@kika147 je ich strašne veľa, už to riesi rodina s právnikom pretože rodina tvrdí úplne niečo iné než písal lekár vo svojom statuse, alebo odvysielali tv stanice ci písali o tom v tlači, dokonca aj dnes keď matka nonstop volala kôli výsledkom ju zakaždým odbili a výsledky sa nakoniec rodina dozvedela cez médiá.... Ja úplne žasnem nad tým celým.
Z modrého koníka je krásna modrá žumpa plná úchvatných overených článkov.
MamYnkobijci majú aspoň o kom a o čom písať na fb.

Tiez sa mi toho zda strasne vela uz ako realne je.