Cawko baby, chcem sa opytat ohladom lyzi pre dceru, ak ma 120 cm dcera tak by mala mat 100cm lyze a 90 cm dlzku palic?? Dakujem za info...
lyze cca po bradu apalice aby mala ruky v pravo uhle ked stoji.
7. jan 2020
lyže by mala maťmedzi bradou a nosom...my sme brali vždy o 15 cm menej ako mala výšku
7. jan 2020
Pre úplného začiatočníka pod pazuchu, max po bradu, dlhsie isto nie. Čím kratšie tým lepšie
7. jan 2020
po bradu...
7. jan 2020
Tu je tabuľka podľa výšky a úrovne lyžovania:
https://www.najlyze.sk/blog/tabulka-velkosti-ly...
7. jan 2020
palice kratsie
8. jan 2020
lyze dĺžka od prs po bradu, 100 cm sú príliš dlhe