icon
avatar
gabikaabo
Správa bola zmenená    26. mar 2021    

Milé mamičky.Dajte si pozor na @leonarda22 . Je to PODVODNÍČKA!!!!Ja som už tretia mamička,ktorej neposlala zaplatený tovar.Nereaguje,neodpisuje.

avatar
Autor komentár zmazal
avatar

@mirdze ako ja si to myslim,taka tu nema co robit

26. mar 2021
avatar
26. mar 2021
avatar

nemohlo sa nieco stat?pred tym mala pozitivne hodnotenia

26. mar 2021
avatar

@jarmila2010 Tiež som na to myslela,že čudné,že mala poz. hodnotenia a teraz už 3 negatívne. Ale aj to mi je čudné,že keď som jej písala na inzeràt,hneď aj odpísala.Ja peniažky hneď som aj poslala aj potvrdenie o platbe a odvtedy nereaguje. Už som to nahlàsila adminke.

26. mar 2021
avatar

@gabikaabo posledny krat aktualizovala 19.3...ktovie,ci tu bola potom...ale ved ju nahlaste a ukaze cas,kde je problem

26. mar 2021
avatar

@jarmila2010 Už som ju nahlásila.Uvidíme.

26. mar 2021
avatar

Ja som tiež jednu nahlásila, známa firma, už 5 rokov okráda ľudí a stále má profil a admini vôbec nereagovali.

19. aug 2021