Už od včera chodíme...
gabrielkabj
autorĎakujeme
17. sep 2010
@gabrielkabj nahodne som kuk tvoj profil po tom co si dala fotky a normalne ze slza.Tu status ze chodite a ona uz za chvilku velka skolacka.Och ako to leti 🙂
20. jan 2015
Už od včera chodíme...
Ďakujeme
@gabrielkabj nahodne som kuk tvoj profil po tom co si dala fotky a normalne ze slza.Tu status ze chodite a ona uz za chvilku velka skolacka.Och ako to leti 🙂
gratulujeme 🙂