Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
gabuci
7. feb 2012

HANNASAKI Prim-čaj,ktorý je vraj vynikajúci na množstvo problémov/podľa odporúčania lekára,gynekológa/

Popis produktu

HANNASAKI - „Čaj atómového veku", „odbúrávač tukov“, "zázračný prostriedok pre krásu a zdravie", "najhodnotnejší a najzdravší čaj sveta", "cisársky čaj", "klenot medzi čajmi", …. Takýmito prívlastkami je označovaný pre nás Európanov celkom neznámi "červený čaj", jeho vskutku udivujúce vlastnosti potvrdili i výsledky výskumu japonských lekárov. Tento "kráľ všetkých čajov" ponúka všetko, čo si len môžeme pre svoje zdravie priať:
Je bohatý na minerály, odburáva tukové tkanivo, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, prečisťuje krv a posilňuje imunitný systém, má protinádorové účinky, odstraňuje poruchy srdca, bolesti hlavy, poruchy potencie, posilňuje zrak, lieči kožné problémy, cukrovku, astma, krvný tlak, sennú nádchu a mnoho ďalších zdravotných problémov.
Názov HANNASAKI (v japončine "jarný kvet"), predstavuje vlastnosti ako život plný novej energie, sviežosti, zdravia, čistoty a krásy, čo všetko sú schopnosti účinkov tohto kráľovského čaju. Tí z vás, ktorí patríte medzi milovníkov populárneho zeleného čaju SAYONARA, budete mať porovnanie, pri ktorom zistíte, že celá rada uvedených vlastností je veľmi podobná alebo priamo zhodná s popisovaným kráľovským čajom HANNASAKI. Niektoré účinky sú však mierne odlišné, čo je dané odrodou a zložením čaju. Meraním na zatiaľ najdokonalejšom diagnostickom prístroji Prognos, ktorý bol vyvinutý pre potreby diagnostiky v kozmickom programe, bolo zistené, že oba čaje sa navzájom ideálne doplňujú. V súčasnej dobe je už dodávaný čaj HANNASAKI v novom prevedení - v prášku, čo spôsobuje kvalitnejšie a dokonalejšie vyluhovanie. Nová zmes obsahuje najviac i vysoko kvalitný zelený čaj, ktorý doplňuje pôvodný harmonizačný účinok doplňovaním prípadného deficitu bioenergie, a to je významná kvalitatívna zmena. Tiež sa zjednodušila príprava. Asi tretinu zarovnanej lyžičky zalejeme 3 dcl horúcej vody, zamiešame, necháme ustáť a pijeme ihneď, ako náhle je teplota vyhovujúca (zo 100 gramov čaju zhotovíme 400 hrnčekov nápoja!). Po vypití môžeme zaliať ešte raz. Čaj nesladíme, pretože by sme zničili jeho zásaditosť, čo je jedna z jeho najdôležitejších vlastností. Nie je tiež vhodné používať kovovú lyžičku, preto je priložená lyžička plastová. Pitie tohto čaju by malo nahradiť celodenný pitný režim. Väčšie dávky silnejšieho čaju sú vhodné pre začiatok chudnutia, prvým príznakom je častejšie vyprázdňovanie, čo je spôsobené silnejšou peristatikou čriev. Tento jav vítajme, lebo spôsobí rýchlejšie odstraňovanie toxických látok, ktoré sa inak ukladajú práva v tukových zásobách. Dosiahneme tak dvojitého efektu - prečistenie organizmu a odbúranie tukových vrstiev.
Keď vymenujeme dlhú radu účinkov tzv. červeného čaju Hannasaki, ktorý je tiež označovaný prívlastkami ako napr. čaj atómového veku, červené zlato, klenot medzi čajmi, najzdravší čaj sveta apod., vidíme, že sa nám ponúka liek na súčasné civilizačné choroby, ktorý prichádza v najvyšší čas. Tento v skutku "kráľ všetkých čajov" ponúka všetko, čo si len môžeme pre svoje zdravie priať: Je bohatý na minerály, odburáva tukové tkanivo, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, prečisťuje krv a posilňuje imunitný systém, má protinádorové účinky, upravuje krvní tlak, odstraňuje poruchy srdca, bolesti hlavy, poruchy potencie, posilňuje zrak, lieči kožné problémy, cukrovku, astmu, bronchitidu, sennou nádchu, hemeroidy, poruchy menštruácie, nedostatok materského mlieka, potiaže v prechode a radu ďalších zdravotných problémov. Jeho veľká sila je ukrytá predovšetkým v schopnosti harmonizovať životné energie jin a jang, pretože tam, kde je harmónia, tam je najväčší účinok uzdravujúcej bioenergie.
Čaj HANNASAKI je však ako každý iný účinným nepriateľom zbytočného a škodlivého telesného tuku. Klinické testy, ktoré boli robené spoločne s vysokou lekárskou školou v Paríži, potvrdili vysokú účinnosť pri znižovaním nadváhy. Údaje zo štatistiky uvádzajú až neuveriteľné hodnoty. U niektorých zvlášť obéznych pacientov sa podarilo znížiť váhu až o 13 kg za mesiac, bežnejšia hodnota sa pohybovala okolo 6-7 kg. Čaj stimuluje slinné žľazy v ústach, čím podnecuje tvorbu slín a napomáha tak lepšiemu tráveniu, lebo aktivuje žalúdočné enzými štiepiace bielkoviny. Podporuje tiež peristaltiku čriev, tým vlastne urýchľuje metabolizmus, a to bez nepríjemného preháňania, ktoré doprevádzajú iné tzv. chudnúce čaje. Nezanedbateľný je tiež vysoký obsah prírodného selénu, ktorý telo ľahšie vstrebe, ako selén vyrobený umelo a na ktorý je v poslednej dobe sústredený veľký záujem vedcov a lekárov. Selén totiž patrí k tzv. antioxidantom, ktoré bránia vzniku agresívnych zlúčenín s kyslíkom - voľných radikálov, ktoré mimo iného zohrávajú významnú rolu pri vzniku častých chronických ochorení.
Čaj Hannasaki má tiež najväčší obsah vzácne sa vyskytujúceho vitamínu E (obsahujú ho i iné druhy čajov, ovocie, zelenina, za studena lysované oleje, mandle, vlašské a lieskové orechy), ktorý je tiež silným antioxidantom. Vitamin E pôsobí proti poruchám prekrvenia, proti zápalom a mužskej neplodnosti.
Balenie: sáčky 4 x 25 gramov = 400 šálok čaju

    Príprava čaju Hannasaki:     Asi polovicu lyžičky, ktorá je priložená k baleniu, nasypeme do šálky a zalejeme horúcou, nie vriacou vodou. Voda by mala mať cca 80°C. Po vypití je možné usadeninu zaliať ešte raz. Vznikne čaj síce chuťovo jemnejší, ale vždy s obsahom hodnotných látok. Znamená to, že dodávané množstvo čaju vystačí na dvojité množstvo šálok.

mna zaujíma zníženie cholesterolu čo sa píše,používaš tento čaj,

7. feb 2012

@luy ja som pila tento caj vyse roka, kazdy den jednu salku rano a niekedy aj vecer a potom este asi pol roka vzdy rano, lebo som si uz na neho tak zvykla, ze mi chybal... a citila som sa celkom fajn, aj v ramci chudnutia som ho pila, pokozku na tele som mala jemnejsiu, v podstate mi robil dobre, citila som sa fajn, niekedy je to mozno aj o sugescii, to uz neviem.... treba vyskusat.. 🙂

7. feb 2012
gabuci
autor

@luy ja som to len teraz začala,tak uvidím.Manželovi to dávam na zníženie cholesterolu aj škodlivého tuku/triacylglyceridy/v tele.Ináč som zvedavá,aký bude mať účinok,mne stačí ked trocha schudnem,prečistí mi telo a budem sa cítiť lepšie ako to tu píše lenkavis.

7. feb 2012

ja by som tiez rada vyskusala ale ako sy to mam objednat??pomozete mi ???

27. mar 2015
gabuci
autor

@piesok dostať to normálne v lekárni.Aspoň ja som si to kúpila v Dr.Max.

27. mar 2015

aha dakujem ,,skusim to aj ja ,,,a naozaj chudnes???

30. mar 2015

Začni písať komentár...

Odošli