icon

ahoj,volam sa samuel a narodil som sa dnes 9.1.2011 o 6:10. Som riadny chlapisko,vazim 4040 gramov a meriam 51 cm.

avatar

gratulujeme a hlavne nech ste zdravy

9. jan 2011
avatar

Gratulujeeem :o)

9. jan 2011
avatar

jej gratulka . No vidiš a nechcela si mi veriť.

9. jan 2011
avatar

Gratulujeeeeem !!!!! Vela zdravička obom 🙂

9. jan 2011
avatar

gratulujem .....nech ste skoro domka a zdravucky....tesim sa s tebou...

9. jan 2011
avatar

gratulujem a veľa mliečka 🙂

9. jan 2011
avatar

Gratulujem moc,moc,moc k valibukovi malinkemu.Hlavne nech ste zdravucky a coskoro doma u ocina.

9. jan 2011
avatar

My mame dokonca dnes vyrocie svadby.Super datum.

9. jan 2011
avatar

gratulujem obom a prajem vela vela zdravíčka a radosti 🙂

9. jan 2011
avatar

Gratulujem !!! Veľa zdravíčka a šťastíčka ! 🙂

9. jan 2011
avatar

Aj ja sa pripajam ku gratulaciam!!!!!!vela zdravicka a nech su neni ziadne komplikacie...

9. jan 2011
avatar

dakujem baby

9. jan 2011
avatar

gratulujem!!!!!! prajeme vela zdravia 🙂

9. jan 2011
avatar

super, ako sa to tak rychlo rozbehlo?

9. jan 2011
avatar

@gabulka82 este som sa chcela spytat kolko odhadovali ze bude mat, ci sa trafili, ked budes mat cas odpovedat..

10. jan 2011
avatar

blahozelam, hlavne nech ste co najskor doma🙂

10. jan 2011
avatar

@peach ahoj, naposledy keď som bola na ultrazvuku (14.12.2010) vtedy mal okolo 3300 gramov a potom mi už ultrazvuk nerobili. Ja som si aj myslela, že bude mať okolo 4 kíl, keďže to bolo pomaly mesiac do pôrodu

21. jan 2011