ahoj,volam sa samuel a narodil som sa dnes 9.1.2011 o 6:10. Som riadny chlapisko,vazim 4040 gramov a meriam 51 cm.
Gratulujeeem :o)
jej gratulka . No vidiš a nechcela si mi veriť.
Gratulujeeeeem !!!!! Vela zdravička obom 🙂
gratulujem .....nech ste skoro domka a zdravucky....tesim sa s tebou...
gratulujem a veľa mliečka 🙂
Gratulujem moc,moc,moc k valibukovi malinkemu.Hlavne nech ste zdravucky a coskoro doma u ocina.
My mame dokonca dnes vyrocie svadby.Super datum.
gratulujem obom a prajem vela vela zdravíčka a radosti 🙂
Gratulujem !!! Veľa zdravíčka a šťastíčka ! 🙂
Aj ja sa pripajam ku gratulaciam!!!!!!vela zdravicka a nech su neni ziadne komplikacie...
dakujem baby
gratulujem!!!!!! prajeme vela zdravia 🙂
super, ako sa to tak rychlo rozbehlo?
blahozelam, hlavne nech ste co najskor doma🙂
gratulujeme a hlavne nech ste zdravy