icon

Tak dva dni do termínu, no zatiaľ žiadny náznak, že už by to malo prísť....

avatar

@gabulka82 Ja som ani den pred porodom nemala ziadne naznaky, ci priznaky, vobec nic..😉 Potom mi len zrazu praskla voda a uz to islo..😀

4. jan 2011
avatar

No možno to bude aj môj prípad 🙂

4. jan 2011
avatar

myslim na teba kazdym dnom, tak drzim palce, nech to uz pride a dobre dopadne🙂 drz sa

5. jan 2011
avatar

@sofia27 ďakujem, potom sa ozvem

5. jan 2011
avatar

držím palce nech to dobre dopadne🙂

6. jan 2011