Tak dva dni do termínu, no zatiaľ žiadny náznak, že už by to malo prísť....
gabulka82
autorNo možno to bude aj môj prípad 🙂
4. jan 2011
myslim na teba kazdym dnom, tak drzim palce, nech to uz pride a dobre dopadne🙂 drz sa
5. jan 2011
držím palce nech to dobre dopadne🙂
6. jan 2011
@gabulka82 Ja som ani den pred porodom nemala ziadne naznaky, ci priznaky, vobec nic..😉 Potom mi len zrazu praskla voda a uz to islo..😀