Pomoc 😀 Dala som si naklíčiť mungo. Nejak som to neodhadla a mám teraz klíčkov ako pre celú ulicu 😀 Ako sa dajú nejak rozumne využiť? Ja ich vždy zvyknem len tak zobkať k nejakému jedlu...
gaudina
autorTaké niečo mi vôbec nenapadlo 😕
23. mar 2026
Nátierka,šalát,upiecť v rure(predtým ochutit)
23. mar 2026
salat, staci dobry drezing a zbastis ich ani nevies ako. Ale velmi dobre su aj oprazene na masle ako priloha k jedlu
23. mar 2026
Asi by som si urobila zavarane klicky.