icon
1 / 1
avatar

Luxusné lodičky, kratasy, aj kabelku OBJEDNAS TU: www.glamgirl.sk

29. apr 2016
avatar

kolotocarske, lacno posobiace a nevkusne...ja si pod pojmoim luxus nieco ine predstavujem. a tym "lacno posobiace" nemyslim, ze to stoji malo eur, ale ze to proste vyzera lacno, ako nejaky smejd.

29. apr 2016
avatar

@nyusika 🙂 velmi vystižné

29. apr 2016
avatar

Lodičky by som dala iné ,nejaké jednoduché

29. apr 2016
avatar

.... :D ... tak to si radšej neobjedná nikto

29. apr 2016
avatar

@nyusika lepšie sa to ani nedalo napísať

29. apr 2016
avatar

Ja si myslim ze sa kazdy za nim otoci ved na ulici bez trika alebo aspon podprsenky vela ludi nechodi 🙂

29. apr 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@nyusika pozrel som si tvoj bazar a chapem tvoju reakciu no musim ti povedat ze toto je oblecenie pre mladsie vekove kategorie a nie pre starsiu generaciu socialistickej mody ale kazdy ma svoj vkus

29. apr 2016
avatar

@enat predstav si ze sa predalo pomerne dost kusov 🙂

29. apr 2016
avatar

@glam_girl_sk ved ja by som si to tiez obliekla ,horšie veci kombinujú na seba

29. apr 2016
avatar

@glam_girl_sk a niekto aj nevkus 🙂 Pytali ste sa na nazor, neuviedli ste vekove ohranicenie prispievajucich. Aj malder baby sa mozu obliekat vlusne a sexi zarovem toto je proste lacnac, nevkusne...ale urcote existuje vela ludi, ktori sa za takto ohaknutymi devenkami obzru. nech uz maju dovod akykolvek.

29. apr 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@glam_girl_sk čo ste taký ješitný? veď ste sa pýtali na názor...či mohli reagovať len tí, ktorým sa to páči?

29. apr 2016
avatar

@nyusika ved teraz tomu ani ja nerozumiem kde si dám šortky tak som stetka za ktorou sa otočia ,no myslím ze chlapi sa otáčajú kvôli iným veciam ,ak sa veci nepáčia tak to chápem ,ved každý ma iný vkus ,

29. apr 2016
avatar
29. apr 2016
avatar

@lenka.25 niesom jesitny ale nazyvat zenu ohaknutou devenkou a lacnym smejdom len zato ze si da na seba kratasy s lodickami mi pride nevhodne a zakomplexovane....

29. apr 2016
avatar

@glam_girl_sk no ale nie sú kratasy ako kratasy
Mne sa napríklad veľmi páčia šortky a lodičky ( ale samozrejme musí mať žena krásne nohy) , ale Hentie konkrétne kratasy,sú podľa mňa naozaj nevkusné a nemyslím si, že som kvôli tomu zakomplexovaná,aj keď ja osobne si teda zrovna šortky dovoliť nemôžem obliecť

29. apr 2016
avatar

@lenka.25 to uz musite vediet vy 🙂 ale urcite ked niekto nadava ze je niekto ohaknuta devenka nieco o tom vypoveda 🙂

29. apr 2016
avatar

@lasenkamilovana urcite mie si...len konkretne henta kombinacia je proste uplne mimo, lebo strasne lacno vyzera. je tam vsetkeho vela, proste kolotocarske to je.

29. apr 2016
avatar

@glam_girl_sk ohaknuta devenka nie je nadavka...a vobec nerozumiem, preco mate potrebu na takomto fore tak urputne bojovat za svoj bazar. navyse. toto nie je miesto na reklamu, zaplatte si Pro-predaj a mozete predavat do aleluja.
Pokial som dobre citala, jedna jedina diskutujuca napisala, ze OK, moze byt ALE v inej kombinacii...cize vlastne NULA osobam z tejto diskusie sa vami poskladany outfit paci.

29. apr 2016
avatar

@nyusika myslim si ze vy o tom nerozhodujete kde ja mozem mat miesto na reklamu a ako mozte vidiet platim si PRO a ci sa niekomu paci alebo nepaci je subjektivna vec a nie nejaka sutaz ktoru potrebujem vyhrat... a prispevok sa paci okrem mna 5 ludom 🙂

sticker
29. apr 2016
avatar

@glam_girl_sk no ale ten vytiahnutý inzerát @nyusika s komentárom a hodnotenie jej bazáru - to je maximálne trapne správanie - a vraj "nie som ješitný"
ak už chcete vystupovať ako pro, a položíte otázku - naučte sa prijať a iný názor---

29. apr 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@vladuska311 to bolo iba male porovnanie 🙂 prijemem kazdy nazor ale nenecham oznacit nas tovar za lacny a smejdovy a nase zakaznicky za ohaknute devenky...

29. apr 2016
avatar

@glam_girl_sk ak dobre čítam tak nehodnotí Váš tovar ako lacný a šmejdový - píše, že tento outfit pôsobí lacno a nevkusne - to je obrovský rozdiel

29. apr 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@vladuska311 "vyzera lacno, ako nejaky smejd." koniec citatu pozeram ze tiez tu propagujete nejaky tovar pacilo by sa vam keby ho oznacil niekto ze vyzera lacne ako nejaky smejd ??? a ze ten kto ho nosi je ohaknuta devenka ? predpokladam ze nie....

29. apr 2016
avatar

@glam_girl_sk ...supeeeer.... 🙂

29. apr 2016
avatar
Komentár bol odstránený