Včera sme sa o tom bavili s kolegami, že niektorí ešte nedožili zimné bundy a iní už v kraťasoch
presne, to vlavo som ja a vpravo moj muz a deti 😀
My v zimnom zatial všeci.
Ai u nás som videla dvoch pánov kratasoch. Lenže ráno je u nás zima aj na zimnú bundu.😄
u nás tiež je to tak pol na pol ale teda ja stále prechodná bunda (zimná to už nie), lebo rána sú chladné, dnes napr. 2 st..ale poobede je zas teplo, ale teda posledné dni zas brutálny vietor, takže pocitovo nič moc..
My zamrznuty budeme v zimnom asi do Juna 😵💫. Nekonecny pribeh
u nás tiež je to tak pol na pol ale teda ja stále prechodná bunda (zimná to už nie), lebo rána sú chladné, dnes napr. 2 st..ale poobede je zas teplo, ale teda posledné dni zas brutálny vietor, takže pocitovo nič moc..
@zuzacka16 Mám pripravené obe bundy, tento týždeň sú zimné navrch.
Len vies, hodnotit cloveka, co bud chodi alebo bezi a jemu teplo, lebo je v pohybe a dakoho, kto vyjde z pohodlia auta, je jasne , kto bude ako obleceny. :D
Jasne, poznam take, co si hned pri 15 st napravuju ofinku ;D a davaju kapucne. Lebo aby nahodou neprechladli.
@larisa V Kraťasoch? 😲🙂 Ešte aj pančuchy deťom do školy dávam.
@sagitta33 kolega chodi autom, cize rano zaparkuje a o minutu je vnutri, kde nam pecie do okien - aktualne mavame okolo 24-25 stupnov v kancelarii. Doma mavam 21 a je mi teplo. Ja cestujem dlhsie a prestupujem, stojim aj 10 minut na zastavke, takze ja vrstvim, aby bolo co vyzliekat v kancelarii. Ale tiez uz chodim v teniskach a riflovke.
Minuly tyzden som rano pred 7 isla na bus, netusim kolko bolo stupnov. Mala som saty nad kolena a rifovu bundicky, bolo mi teplo. Na zastavke väcsina ludi v hrubych bundach a niektori v ciapkach.. citila som sa jak debil..
🤣🤣🤣👌
Tak sa tvárim denne 😁
Hh, ja a moje deti sme ten vpravo, môj muž vľavo. Akurát v stredu som písala cez edupage všetkým učiteľkám, že moje deti si na vonkajší program nemusia obliekať žiadnu vrchnú vrstvu, lebo sa im vyhrážajú poznámkou alebo ich nechcú pustiť von, ak nemajú mikinu. Prosím pekne, keď bolo -10°C, môj prostredný si dal na seba 2 mikiny a šiel... Zimnú bundu vytiahol len na lyžovačku.
Hh, ja a moje deti sme ten vpravo, môj muž vľavo. Akurát v stredu som písala cez edupage všetkým učiteľkám, že moje deti si na vonkajší program nemusia obliekať žiadnu vrchnú vrstvu, lebo sa im vyhrážajú poznámkou alebo ich nechcú pustiť von, ak nemajú mikinu. Prosím pekne, keď bolo -10°C, môj prostredný si dal na seba 2 mikiny a šiel... Zimnú bundu vytiahol len na lyžovačku.
@wudz u nas panie ucitelky v skolke mali v zime problem s tym, ze syn chodil vnutri v tricku s kratkym rukavom 😀 furt ho chceli obliekat
@wudz u nas panie ucitelky v skolke mali v zime problem s tym, ze syn chodil vnutri v tricku s kratkym rukavom 😀 furt ho chceli obliekat
@emjee Hej, tak toto bol iný level, keď najmladší musel mať pokrývku hlavy v zime, napriek tomu, že neznášal čiapku. Tak nosil celú zimu šiltovku 😀 Na krátke tričko iba zimnú bundu bez mikiny, učiteľky mi dohovárali toľkokrát, až to vzdali. A úplne najhoršie bolo jarné a jesenné obdobie, keď ráno zima, ale poobede teplo, no učiteľky im nakázali obliecť si všetko, čo mali v skrinke. Tak každé ráno prišiel v tenkej mikinke a tenkej bunde, jednu vrstvu mi dal domov, aby nezamrzol pri doobednej prechádzke, ale zároveň sa neuvaril poobede na dvore...
Zaujímavé je, že vždy všetci argumentujú tým, aby neprechladli, ale moje otužilé deti totálne nebývajú choré a môj muž, ktorý sa babuší, máva chlapský soplík každý druhý týždeň 😀
@wudz u nas panie ucitelky v skolke mali v zime problem s tym, ze syn chodil vnutri v tricku s kratkym rukavom 😀 furt ho chceli obliekat
@wudz Ja sa aj snažím nás sa otužovať, ale nejde to, jednoducho bez čiapky, nákrčníka prechladnem a chlapci rovnako. Doma nemáme prekúrené ale keď sedím v práci a nehýbem sa tak mi je zima. Sme jednoducho zimomriví a nič s tým neurobíme.
@emjee Chalani chodia do školy av triede keď sedia hodinu tak im je zima len v triku. Nosia skoro celý rok tielko a niekedy si nechávajú aj mikinu. V triede si nechávajú aj pančuchy pod nohavice.

