icon

uplne kazdy rok, ahhaahhaha

avatar
Komentár bol odstránený
avatar
23. apr 2026
avatar

Včera sme sa o tom bavili s kolegami, že niektorí ešte nedožili zimné bundy a iní už v kraťasoch

23. apr 2026
avatar

presne, to vlavo som ja a vpravo moj muz a deti 😀

23. apr 2026
avatar

My v zimnom zatial všeci.

23. apr 2026
avatar

Ai u nás som videla dvoch pánov kratasoch. Lenže ráno je u nás zima aj na zimnú bundu.😄

23. apr 2026
avatar

u nás tiež je to tak pol na pol ale teda ja stále prechodná bunda (zimná to už nie), lebo rána sú chladné, dnes napr. 2 st..ale poobede je zas teplo, ale teda posledné dni zas brutálny vietor, takže pocitovo nič moc..

23. apr 2026
avatar

My zamrznuty budeme v zimnom asi do Juna 😵‍💫. Nekonecny pribeh

23. apr 2026
avatar
@zuzacka16

u nás tiež je to tak pol na pol ale teda ja stále prechodná bunda (zimná to už nie), lebo rána sú chladné, dnes napr. 2 st..ale poobede je zas teplo, ale teda posledné dni zas brutálny vietor, takže pocitovo nič moc..

@zuzacka16 Mám pripravené obe bundy, tento týždeň sú zimné navrch.

23. apr 2026
avatar
@larisa

Ai u nás som videla dvoch pánov kratasoch. Lenže ráno je u nás zima aj na zimnú bundu.😄

@larisa V Kraťasoch? 😲🙂 Ešte aj pančuchy deťom do školy dávam.

23. apr 2026
avatar

Len vies, hodnotit cloveka, co bud chodi alebo bezi a jemu teplo, lebo je v pohybe a dakoho, kto vyjde z pohodlia auta, je jasne , kto bude ako obleceny. :D
Jasne, poznam take, co si hned pri 15 st napravuju ofinku ;D a davaju kapucne. Lebo aby nahodou neprechladli.

23. apr 2026
avatar
@sagitta33

@larisa V Kraťasoch? 😲🙂 Ešte aj pančuchy deťom do školy dávam.

@sagitta33 kolega chodi autom, cize rano zaparkuje a o minutu je vnutri, kde nam pecie do okien - aktualne mavame okolo 24-25 stupnov v kancelarii. Doma mavam 21 a je mi teplo. Ja cestujem dlhsie a prestupujem, stojim aj 10 minut na zastavke, takze ja vrstvim, aby bolo co vyzliekat v kancelarii. Ale tiez uz chodim v teniskach a riflovke.

23. apr 2026
avatar

Minuly tyzden som rano pred 7 isla na bus, netusim kolko bolo stupnov. Mala som saty nad kolena a rifovu bundicky, bolo mi teplo. Na zastavke väcsina ludi v hrubych bundach a niektori v ciapkach.. citila som sa jak debil..

23. apr 2026
avatar

🤣🤣🤣👌

23. apr 2026
avatar

Tak sa tvárim denne 😁

23. apr 2026
avatar

Hh, ja a moje deti sme ten vpravo, môj muž vľavo. Akurát v stredu som písala cez edupage všetkým učiteľkám, že moje deti si na vonkajší program nemusia obliekať žiadnu vrchnú vrstvu, lebo sa im vyhrážajú poznámkou alebo ich nechcú pustiť von, ak nemajú mikinu. Prosím pekne, keď bolo -10°C, môj prostredný si dal na seba 2 mikiny a šiel... Zimnú bundu vytiahol len na lyžovačku.

24. apr 2026
avatar
@wudz

Hh, ja a moje deti sme ten vpravo, môj muž vľavo. Akurát v stredu som písala cez edupage všetkým učiteľkám, že moje deti si na vonkajší program nemusia obliekať žiadnu vrchnú vrstvu, lebo sa im vyhrážajú poznámkou alebo ich nechcú pustiť von, ak nemajú mikinu. Prosím pekne, keď bolo -10°C, môj prostredný si dal na seba 2 mikiny a šiel... Zimnú bundu vytiahol len na lyžovačku.

@wudz u nas panie ucitelky v skolke mali v zime problem s tym, ze syn chodil vnutri v tricku s kratkym rukavom 😀 furt ho chceli obliekat

24. apr 2026
avatar
@emjee

@wudz u nas panie ucitelky v skolke mali v zime problem s tym, ze syn chodil vnutri v tricku s kratkym rukavom 😀 furt ho chceli obliekat

@emjee Hej, tak toto bol iný level, keď najmladší musel mať pokrývku hlavy v zime, napriek tomu, že neznášal čiapku. Tak nosil celú zimu šiltovku 😀 Na krátke tričko iba zimnú bundu bez mikiny, učiteľky mi dohovárali toľkokrát, až to vzdali. A úplne najhoršie bolo jarné a jesenné obdobie, keď ráno zima, ale poobede teplo, no učiteľky im nakázali obliecť si všetko, čo mali v skrinke. Tak každé ráno prišiel v tenkej mikinke a tenkej bunde, jednu vrstvu mi dal domov, aby nezamrzol pri doobednej prechádzke, ale zároveň sa neuvaril poobede na dvore...
Zaujímavé je, že vždy všetci argumentujú tým, aby neprechladli, ale moje otužilé deti totálne nebývajú choré a môj muž, ktorý sa babuší, máva chlapský soplík každý druhý týždeň 😀

24. apr 2026
avatar
@emjee

@wudz u nas panie ucitelky v skolke mali v zime problem s tym, ze syn chodil vnutri v tricku s kratkym rukavom 😀 furt ho chceli obliekat

@wudz Ja sa aj snažím nás sa otužovať, ale nejde to, jednoducho bez čiapky, nákrčníka prechladnem a chlapci rovnako. Doma nemáme prekúrené ale keď sedím v práci a nehýbem sa tak mi je zima. Sme jednoducho zimomriví a nič s tým neurobíme.

@emjee Chalani chodia do školy av triede keď sedia hodinu tak im je zima len v triku. Nosia skoro celý rok tielko a niekedy si nechávajú aj mikinu. V triede si nechávajú aj pančuchy pod nohavice.

24. apr 2026