avatar
gregorzakarin95 založila diskusiu
Dnes o 17:16    

Aký máte názor na slovenskú konštitučnú monarchiu?

Taký nepopulárny názor. Uvítali by ste na Slovensku konstitučnú monarchiu? Podľa mňa by bola lepšia ako republika, pretože sa nemusí vyhadzovať kvantum peňazí každé štyri roky na prezidentské kampane,