icon
23 / 146
kamaráti ťa čakajú :( .....vráť sa
avatar

v takejto nadhernej postielocke bude miminku krasne, urcite uz coskoro...

5. júl 2011
avatar
gwenni
autor

@kaya60 🙂

5. júl 2011
avatar

veľmi vám držím palce..naozaj si zaslúžite šťastie . za to čo ste si prežili.. želám veľa síl, vieru, pozitívnu energiu a upevnenie Vašej lásky.. aby sa Vám splnil ten veľký sen ...

17. júl 2011
avatar

kde mate drobceka ak sa mozem opytat? :/

13. jan 2012
avatar
gwenni
autor

@henika26 v nebíčku zlatinko :( :( žil len 6 dní v postieločke ani neležkal :(

13. jan 2012
avatar

prepacte uz som sa docitala :( je mi uprimne luto :(

13. jan 2012
avatar
gwenni
autor

@henika26 :( no požičia ako správny chlapček bračekovi 🙂

13. jan 2012
avatar

@gwenni cakate babo?

13. jan 2012
avatar
gwenni
autor

@henika26 áno chlapčeka a termín máme 1. alebo 4.júna

13. jan 2012
avatar

@gwenni juuj obrovska gratulacia.drzkajte sa

13. jan 2012
avatar

ano, držte sa, veľa šťastia 🙂

31. jan 2012
avatar
gwenni
autor

@stina Ďakujeme 🙂

31. jan 2012