
23 / 146
kamaráti ťa čakajú :( .....vráť sa
veľmi vám držím palce..naozaj si zaslúžite šťastie . za to čo ste si prežili.. želám veľa síl, vieru, pozitívnu energiu a upevnenie Vašej lásky.. aby sa Vám splnil ten veľký sen ...
17. júl 2011
kde mate drobceka ak sa mozem opytat? :/
13. jan 2012
prepacte uz som sa docitala :( je mi uprimne luto :(
13. jan 2012
ano, držte sa, veľa šťastia 🙂
31. jan 2012
v takejto nadhernej postielocke bude miminku krasne, urcite uz coskoro...