haidi
17. nov 2019
184

#test_verbena

Testovanie Verbena sušienok ma veľmi milo prekvapilo a potešilo zároveň.

Značku Verbena poznám veľmi dobre ako značku, ktorá ponúka cukríky, ktoré obsahujú bylinné zložky s liečivými učinkami.

Na novinku vo forme "keksíkov", ktorú som mohla zároveň testovať, som sa veľmi tešila - a nielen ja.

Testovali sme a skúšala celá rodinka - babka, dedko, krstná mama a tu sú naše postrehy.

Verbena sušienky "zelené" - Bazové s kúskami amerických brusníc.

Osobne mne tieto chutili najmenej, musím sa priznať, niečo mi tu chýbalo. Naopak, manželovi zas chutili najviac 🙂 Asi naozaj je pravda, ako sa hovorí, 100 ludí, 100 chutí.

Sušienky Bazové obsahujú:

- minerály Ca,Zn,Fe,Mn,Mg.

- bez palmového tuku a farbív

Verbena sušienky "oranžové" - Rakytníkové s kúskami pomaranča.

Tieto boli u mňa top, dokonalá chuť, sladučké a zároveň také svieže po pomaranči a nádherné voňavučké.

Sušienky Rakytníkové obsahujú:

- vysoký obsah Omega-3 mastných kyselín

- bez palmového tuku a farbív

Verbena sušienky "fialové" - Levandulové s kúskami čučoriedok.

Pri  týchto sušienkach som sa preniesla do oázy kľudu a oddychu, majú charakteristickú vôňu po levanduli, doslova relax pre dušu.

Sušienky Levanduľové obsahujú:

- Niacín (vitamín B3)

Celkové zhrnutie:

Keksíky sú dostupné v dvoch baleniach.Veľké balenie je 90-gramové a malé 40-gramové, ktoré sa hodí hlavne ako desiata alebo pri cestovaní. Toto menšie balenie oceňujem hlavne pri deťoch. Veľmi sa mi páči tvar keksíkov, pripomínajú tvar lístka a aj veľkosť. Zloženie ma veľmi milo prekvapilo, neobsahujú zbytočné pridané zložky ako, napríklad, É-čka. Príjemná vôňa, ktorá poteší zmysly a jediné mínus, ktoré som u týchto keksíkov postrehla, je, že do ďalšieho dňa rozbalené balenie zvlhne a keksíky tak nie sú krásne chrumkavé ako na začiatku. Ocenila by som nejaký uzatvárateľný obal, ktorý by sušienky ochránil a zabránil zvlhnutiu.

Na záver chcem veľmi pekne poďakovať za možnosť testovania a možnosť vyskúšať túto novinku od Vebeny.

#test_verbena #recenzia

@haidi Ahoj, odkiaľ máš prosím ten košík ?

24. júl 2021
haidi

@frozen35 ahoj juj ten mam už strašne daaaavno 10 rokov asi kupovala som v Žiline v takom provance obchodíku žiaľ už neexistuje ☹️ ale na eshopoch s provance produktami isto nájdeš niečo podobné 😉

24. júl 2021

Začni písať komentár...