Akurát nedávno som bola na bycikly, aspon pol hodku a hlavne bez internetu 😊 s nim relaxovať neviem b😁
ani ja nie som nikdy bez detí, ale aspoň Ti závidíme 😅
bez deti? este sa mi nestalo 🙍
Presne tak ako ty 😂
nemam volny cas bez deti😝🙄
Celý víkend budem tak ako ty a strašne sa teším aj keď 3 noci ešte neboli preč a určite budem revat každý večer 😢
Taký ja ešte nepoznám....ale snáď sa aj toho dožijem..ale to zas budú vnúčatá 😂😂
ja tiez nemam volny cas bez deti.
Ja budem mat voľný čas bez dieťaťa a manžela v auguste ... chystáme sa s kamoskou na dovolenku 🙂
Odkedy mám deti,tak taký čas ešte nenastal, užívam si ich naplno, pretože rastú rýchlo a chcem aby boli súčasťou každej mojej voľnej chvíľky kedy sa môžeme bláznit,santit, učiť sa spolu smiať sa spolu, variť spolu,... robiť všetko spolu, kým chcú byť so mnou.💖
Jednoznačne kniha, alebo dobrý film či seriál.
take nepoznam. niekedy som vystavena ale ked sa pozriem na to moje krasne dievcatko tak som rada ze mozem byt snou mojou partackou🙂bez seba sme len ked ja som v praci a ona v skolke
ako to tak sledujem, tak veľa mamičiek nemá čas bez detí, čo nie je dobre, podľa mna to fakt treba občas a úplne bez výčitiek si dopriať, ked nie welness, tak aspon káva s kamoškami, ja chodím pravidelne a ocko si užíva detí 😀
@janickacrazy súhlasím!
@janickacrazy mnohe zeny vsak nemaju schopneho partnera, na ktoreho sa da spolahnut
@janickacrazy Presne to mi napadlo, keď som čítala komentáre a premýšľala som, či som divná, alebo z iného sveta.
@janickacrazy tak to je o inom...jasne, ze chodim na kavicky bez deti, a mnzel ich strazi.....ale hoviet si vo wellnesse je "ine kafe"...a hlavne, chcela by som tam ist s nim
@sourire84 no ale ved existujú aj babky, kamošky, opatrovateľky, takže táto výhovorka neobstojí u mna vôbec 😉
@gelifil my si to môžeme dovoliť, najstarší syn má už 18 a v pohode postráži svojich malých bráškov, je to super, kam sa hrabú babky
@janickacrazy nie kazdy ma to stastie, ze ma babky....
@janickacrazy tak potom vyvstava otazka, ci na welness maju ist s kym, ci maju dobru priatelku, ci maju pekne vztahy so svojim partnerom. Chorobna naviazanost, ci na partnera, ci na deti vzdy odzrkadluje vnutornu samotu cloveka.



Nemam volny cas bez deti 😭😭😭😭😭