Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
henyli
3. nov 2016
44 

Test Rajo

Ahojte,
rada sa podelím s vami o našu skúsenosť s testovaním skvelého mliečka brejk, ktoré sme mali možnosť skúšať. Ako každá mamička som tajné dúfala, že budem mať to šťastie zúčastniť sa testovania, zapojila som sa do súťaže a neuveriteľná radosť má čakala, keď som sa dozvedela, že naša rodinka bola vybratá. Pár dní sme s napätím očakávali pána kuriéra, kedy nás navštívi a prinesie očakávaný balík.
Ten deň nastal,síce doma našiel len mňa a môjho najmladšieho syna,no na otváranie balíka som netrpezlivo čakala na svojich dvoch školákov. Zbadali, že na linke je balík, rýchlo zhodili tašky z pliec a vybaľovanie som ponechala na nich. Čakala nás bohatá nádielka troch druhov mlieka brejk,príchuť vanilka, jahoda a kakao. Každý sa načiahol po tom svojom obľúbenom, chlapci majú radi čokoládu a v kakaovom ho bolo veľmi dobre cítiť, mamina, moja maličkosť obľubuje vanilkovú a našemu ocinovi veľmi imponoval s príchuťou jahody. Mliečko brejk sme mali vyložené len na poličke pri izbovej teplote, tak chutil všetkým najviac, veľká výhoda je, že brejk mliečko kľudne môžte brávať so sebou na výlety,cesty autom.
Padne vhod ako príjemné osvieženie, je veľmi vhodným doplnkom ku strave, mliečka nebol nik presýtený, práveže sa minul až prirýchlo, ale vždy si ho je možnosť kúpiť, no moji školáci zhodnotili len toľko, že im je veľmi ľúto, že na škole automat na Brejky nemajú.
Mliečku Rajo Brejky ostávame verní, a vždy v našej kuchyni bude mať miesto. Čo by som si želala keby mliečko bolo možné zakúpiť i vo väčšom balení také rodinné litrové balenie a možno i s novou príchuťou 🙂
ĎAKUJEME SPOLOČNOSTI RAJO A MODRÉMU KONÍKU

#test_rajo

  kde na to chodite? mne sa este nestalo aby som nieco testovala 🙂

  3. nov 2016

  A to kde???

  3. nov 2016

  Aj mna to zaujima

  3. nov 2016
  henyli
  autor

  @sabinka277
  @daniela211 ahojte musite pozerat konik_testuje uzivatela,testuje sa skoro stale 🙂

  3. nov 2016

  Supis supis, som rada, ze chlapcom chutilo, bombovi su 🙂

  22. nov 2016
  henyli
  autor

  @tinka.binka veru velmi 🙂 dakujem 🙂

  22. nov 2016