icon

..pripravení vyraziť do lesa

#sunar

avatar

Ruksak mame taký istý 👍

3. nov 2020
avatar

Odkiaľ prosím máte ruksak? Ďakujem 😊

3. nov 2020
avatar

@janulilienka Z bonami🙂

3. nov 2020
avatar

@janulilienka je krásny , ale po ca roku sa nám na ňom odtrhol popruh . Za tu cenu však ok , myslím okolo 10 e stal

3. nov 2020
avatar

mozem vediet odkial je dozicka?diky

3. nov 2020
avatar

Veľmi pekná súprava 😉👍

3. nov 2020
avatar

@martinkaj tiež z bonami aj s termoskou🙂

3. nov 2020
avatar

@dominika86 Ďakujem🙂 Ešte dáždnik som k tomu chcela😀 no už nemali.

3. nov 2020
avatar

Jeeej to je ake nadherneee 🤩

3. nov 2020
avatar
3. nov 2020
avatar

... My máme termosku a snack box. Termoska super, po roku používania stále drží teplo 👍

3. nov 2020
avatar

@heeedka Super🙂 Mne sa páčil hlavne dizajn, podľa toho som vyberala, tak som rada, že aj funkčnosť sa zdá byť ok😊

3. nov 2020
avatar
3. nov 2020