..pripravení vyraziť do lesa
Odkiaľ prosím máte ruksak? Ďakujem 😊
3. nov 2020
holubicka28
autor@janulilienka Z bonami🙂
3. nov 2020
@janulilienka je krásny , ale po ca roku sa nám na ňom odtrhol popruh . Za tu cenu však ok , myslím okolo 10 e stal
3. nov 2020
mozem vediet odkial je dozicka?diky
3. nov 2020
Veľmi pekná súprava 😉👍
3. nov 2020
holubicka28
autor@martinkaj tiež z bonami aj s termoskou🙂
3. nov 2020
holubicka28
autor@dominika86 Ďakujem🙂 Ešte dáždnik som k tomu chcela😀 no už nemali.
3. nov 2020
Jeeej to je ake nadherneee 🤩
3. nov 2020
holubicka28
autor
3. nov 2020
... My máme termosku a snack box. Termoska super, po roku používania stále drží teplo 👍
3. nov 2020
holubicka28
autor@heeedka Super🙂 Mne sa páčil hlavne dizajn, podľa toho som vyberala, tak som rada, že aj funkčnosť sa zdá byť ok😊
3. nov 2020
3. nov 2020

Ruksak mame taký istý 👍