icon

Syn 12r.bol vcera s kamarotom vonku, kamarat ma dnes pozit.ag domci test.Syn mal covid pocas Vianoc..teraz uz nemusi ist do karanteny na 5dni??

avatar

Pokiaľ nemá príznaky tak nie. Ma ako prekonany výnimku 180dni

13. mar 2022
avatar

Pokial mu nic neni nemusi ale otestovala by som ho na 5 den aspon

13. mar 2022
avatar

Mne sa zda, ze ma povinnost nosit rusko v skole. Treba si vsak pozriet novy semafor.

13. mar 2022
avatar

@drobcek221 zatial mu nic nie je,test ma neg.

13. mar 2022
avatar

@adri266as pravdu, 7 dní musí nosiť rúško v škole

13. mar 2022
avatar

@mona333 to nosia aj tak stale...takze ok

13. mar 2022
avatar

@iivuskaa veď v triede je povolené byť bez ruska.

13. mar 2022
avatar

@adri266 nie všade

13. mar 2022
avatar

@mona333 kde nie?

13. mar 2022
avatar

@adri266 u nás dcéra rúško nemá v triede, v synovej nosia normálne. Ide o rovnakú školu, obaja sú prvý stupeň. Synova učiteľka sa takto s deťmi dohodla, vyhoveli jej.

13. mar 2022
avatar

@mona333 ale povolené to je, ak by si nesúhlasila, učiteľ to nemôže nakazat

13. mar 2022