@ivetka138 ja to davam aj do cheesecake - zmiesam s mascarpone a tvarohom
24. jún 2020
ivetka138
autor@veronikaszabova môžem poprosiť recept na ten spodok ešte som nerobila cheesecake ďakujem
24. jún 2020
@ivetka138 rozdrvene keksi zmiesam s roztopenym maslo, zmiesam, vysteliem spodok tortovej formy - aj boky. Dam zapiect do truby - aby to stvrdlo. Vyberiem, dnu dam napln, navrch ovocie. Dam stuhnut do chladnicky.
Na nete je strasne vela receptov
24. jún 2020

na zadnej strane recept nie je? ale ja by som namiesto šľahačky dala napríklad mascarpone alebo tvaroh 🙂