Ahojte, určite nás tu je veľa, čo sme si prešli konizáciou a preto by som sa rada poradila, čo ste si po tomto zákroku nasadili ako prevenciu. Ja neviem napr.ste sa dali zaočkovať proti HPV alebo ste si nasadili nejaké vitamíny, prípadne, či máte skúsenosť s Aloe vera šťavou. Uvítam nejaké rady. Ďakujem 🙂
Aj ja Indol3c 😉
1. okt 2024
Nic
1. okt 2024
Ak neodporúča lekar, tak nič. Oni vedia či to má význam.
1. okt 2024
Mne odporučila zaočkovať proti HPV (Silgard očk.látka bolo to v roku 2011) odvtedy som O.K.....(odklopem)
1. okt 2024
Aj ja som sa dala zaočkovať
1. okt 2024
iwona
autorĎakujem, na kontrole sa spýtam aké sú možnosti. Len som si chcela spraviť prieskum.
1. okt 2024
Indonal3c som užívala