Ahojte!
Kde kupujete (e-shop) pyžamá, spodné tričká vo velk.170 alebo pánske S ?
Syn má 165 cm,detské 164-ky sú mu už malé-v lete som už kúpila boxerky a tričká pánske S.
Slovenka
17. sep 2022
Mojim kupujem 176 alebo pánske S/M
Podľa strihu
Takko,bonprix (tieto im momentálne celkom sedia)
Chlapci majú 12 a skoro 15rokov,cca 169 a 173cm
17. sep 2022
Slovenka
17. sep 2022
Reserved S
18. sep 2022
Tchibo velk.170/176
18. sep 2022
Bonprix