icon

Ahojte!
Kde kupujete (e-shop) pyžamá, spodné tričká vo velk.170 alebo pánske S ?
Syn má 165 cm,detské 164-ky sú mu už malé-v lete som už kúpila boxerky a tričká pánske S.

avatar

Bonprix

17. sep 2022
avatar

Slovenka

17. sep 2022
avatar

Mojim kupujem 176 alebo pánske S/M
Podľa strihu
Takko,bonprix (tieto im momentálne celkom sedia)
Chlapci majú 12 a skoro 15rokov,cca 169 a 173cm

17. sep 2022
avatar

Slovenka

17. sep 2022
avatar
j1213
autor

@akika722 Bonprix 164/170 alebo 176/182?

17. sep 2022
avatar

@j1213 176/182
Ale starší syn je úplne chudy,tomu to v páse upravujem

17. sep 2022
avatar

Reserved S

18. sep 2022
avatar

@j1213 Tesco , Reserved veľ.S

18. sep 2022
avatar

Tchibo velk.170/176

18. sep 2022