Baby,viete poradiť čím vybielit záclony? Savo som skúšala, niečo pomohlo,ale chcelo by to ešte niečo iné....lepšie....ďakujem
Savom syntetiku môžeš zničiť.
Skus prípadne aj staré dobré Jaso na vybielenie
2. sep 2024
kolegyna davala do prania kvapku atramentu....ze vraj to pomaha--
2. sep 2024
jakubjakovae
autor@ichbinich ale mala som sa vo na zaclony, to hádam neponiči
2. sep 2024
jakubjakovae
autor@viestta skúsim ďakujem
2. sep 2024
@jakubjakovae
Ok, to hádam nie. Len teda klasické savo, chlór nemá ist na umelé vlákna.
2. sep 2024
Savo je na nic. Kup si v Teta drogerie HG cistic na zaclony, vybieli aj zaprate zaclony.