10 plechov kysnutého a 4 litre hrstkovej polievky ...tak to vyzerá,keď máte všetky deti doma na sviatky a ešte službu s jedlom u dedkovcov😉 nesťažujem sa,som šťastná,že mám pre koho variť🙂
Tak si sa namakala-svaly máš,fitko ani netreba ☺
20. apr 2019
Ja som robila "len" štyri plechy kysnutého
20. apr 2019
ja som dnes robila 2 plechy tiramisu, 2 jablkove strudle a 2 cokoladove torty, ale v robote😎, doma nic....to sa tak hovori, ze obuvnikove deti chodia bose
20. apr 2019
My sme len styria a bezne v nedelu varievam slizovu polievku do 8l hrnca😀 ale zas kolacov by sme tolko nezjedli, to je pravda (i ked by som sa snazila😀).
20. apr 2019
Aj k nam ,aj k naam 🤩