Aký prací prostriedok mám použiť na ozaj špinavé veci ? Sú to tričká a monterky zo stavby.Ďakujem.
Ja používam bonux/riadny sypký/ magnólia, periem na 60 ,a ešte to aj pekne vonia
23. júl 2023
Ja periem monterky každý týždeň- hlap automechanik ja používam klasicky sypky praci prášok ( na vsetko oblečenie) špeciálne sypem do práčky krystalicku sodu ( zároveň čisto práčku a je určená speci na monterky ) plus ja musím odmastnovat tak dávam aj jar na riad 🤣
23. júl 2023
Hlavne sypky prasok a prat na 60
23. júl 2023
Ja som zvykla prihodiť aj tabletu do mycky, odmastilo montérky
23. júl 2023
@silesias ja tiez davam na montérky jar 😁
23. júl 2023
Monterky a tricka zo stavby periem na 60tke s obycajnym praskom bud persil alebo ariel,mam pracku samsung,zapnem eco bubble program plus na velmi znecistene a su ako nove
23. júl 2023
Doma zarobeny sliz na pranie https://www.modrykonik.sk/blog/emjee/article/sliz-na-pranie-ai1fi5/