Ďakujme Bohu,ze náš najväčší problém je len horúčava.
z FB
Autor
Jamajkanita
Som v kontakte so všetkymi mojimi kolegami z Caracasu a chcem vam povedat jedno - to, co vidite v mediach, je LEN POLOVICA PRAVDY..
Pretoze infrastruktura tam proste nerxistuje a moznosti ako tym ludom pomoct co nsjskor (uviaznuti v troskach nepreziju dlho bez vody) su velmi obmedzene.
Ludia z trosiek posielaju na siete fotky, videa a prosia o pomoc - no ta pomoc viacmenej neprichadza.. kedze tazka technika chyba a nie vzdy su moznosti ako tych ubohych ludi zpod ton betonu vyslobodit..
Ako mi hlasi aj Beltran, je az neuveritelne ako sa lud Venezuely sa zomkol a obycajni ludia Z CELEJ KRAJINY prichadzaju na pomoc aby holymi rukami v prachu, špine a troskách vyťahovali ĺudí, detičky, psíkov..
Nepoznám silnejší národ než tento ❤️💯🖤
VENEZUELA, VSTAŇ Z MŔTVYCH, UKÁŽ SVETU AKÁ SI KRÁSNA A AKÝ ÚŽASNÌ ĹUDIA TAM ŽIJÚ 🙏🏾😢❤️
