Domaša.Širava.Vinianske jazero..kam s deťmi 1r.a 1.5r. aby tam bola čistá voda.tieň.pomenej spoluobčanov a nie úplná plnka v nedeľu? Konkrétne miesto poprosím.vďaka.
Tu si vies aj pozriet. Medvedia hora
https://m.facebook.com/profile.php?id=100069837...
Nam sa paci len pri penzione Anima, ale tam je vzdy strasne plno, no spoluobcanov sme nevideli
A toto je ten kamenec/kaluza
https://m.facebook.com/profile.php?id=100070074...
@flofi to je ta medvedia hora a tam oni nechodia. Skoda,ze takto neupravia viac casti Siravy
@petulda333 tiez si to vzdy hovorime, je na to priestor a ma to potencial a predsa to tam vsade chatra..
V nedeľu sme po dlhom čase zbehli ca 18.oo na siravu,kamenec ,,, sklamaná som bola, ľudí malo,väčšinou spoluobcania
Cista voda to zakezi kedy ides.
Vinne minuky rok august bola sama sinica.
Medvedia hora je asi naj momentalne co sa plaze tyka. Ale boda je loteria.
Teraz bude tusim nejaky festak to bude echt plnka. Vsetky ubytka su plne.
Pekne miesto je na Medvedej hore a Luc,no cez vikend je tam viac ludi. Na Vinnom je to v pohode. Ludi tak akurat. A este na Kamenci ako su bazeny,je to oplotene a mas tam aj ihrisko pre deti.