Keď otec ide prihlásiť syna na jazykovku a prihlási sa tam aj on.Tak tu teraz počúvam....Števko,nauč sa na zajtra,aby sme v hanbe neostali....ok,oci,neboj sa,naučím sa a budem ti šepkať.🙂
Aj ja som studovala VS s mamou 🤣
10. sep 2019
to je krásne, klobúk dole tatinovi, ide mu pekne príkladom 👍👍👍👍
11. sep 2019
11. sep 2019

🤣🤣🤣🤣To je inak zlaté, ze budu obaja spolu v triede a ucit sa👌🙃😊