Ktorý ministerský ùradnîk dostal za rok 2024 najviac odmien? Ktorý minister bol najštedrejšî?
Dostali ste aj vy koncoročnê odmeny vo výške niekoľko desiatok tisîc eur? Áno.teraz.v čase konsolidácie...
Nechsapáči prehľad s menami a sumou.
https://www.aktuality.sk/clanok/wKbxeG8/simkovi...
Ja uporne rozmýšľam čo takê užasnê urobili pre nás ľudi.že si nadelili toľkę odmeny z nasich peňazi..
Zberba nenažraná je to nič inê....
Hnus 🤮 clovek co maka na 3 smeny niekde v zavode dostane almuznu a tito nicnerobiaci sa odmenia...keby aspon obcan vidi nejake vysledky tak ok ale toto je cisty hnus
Pracujem v štátnej správe niekoľko rokov. Aké odmeny sme dostávali niekoľkokrát do roka za Matoviča a SaS radšej písať nebudem. Teraz boli omrvkinky oproti tomu
Tak ale zaslúžia si. Tvrdo makajú na tom, aby sme sa mali lepšie. Hen aj STVR premenovali. Síce stále nemá logo, ale šak nie sme puntičkári, Machala si zaslúži.
@janinah mám kamaráta dopravného policajta a ten tiež hovoril, že za predošlej vlády dostal také odmeny ako za niekoľko rokov dokopy nie. Ale tiež povedal, ako táto vláda šafári s peniazmi, že im kúpili neviem, či jedno alebo dve BMW na oddelenie a že načo, mohli kúpiť lacnejšiu značku a radšej im dať odmeny alebo kúpiť oblečenie.
Vcera som videla inzerat na fb, nejaka sukromna ambulancia alebo klinika (?) hlada gynekologa a ze plat "az do vysky 7200€". Fuj, kolko zavistlivych komentarov tam bolo, ze v case konsolidacie si vyjednali take platy. 🤮 Ale platy ci odmeny doslova darmozracov v parlamente im nevadia, urcite im aj dopraju.