icon

Kupila som vstupenky do divadla,poslali na mail,nepozrela som a asi spadli do spamu a už sú vymazané.Dá sa s tým niečo urobiť? jediné čo mám je doklad,že mi odišla platba .Dík za radu.

avatar

Kontaktovat priamo predajcu,tiez sa mi to stalo,poslali nanovo... drzim palce.

26. jún 2025
avatar

Ako píše hore, kontaktovať predajcu, podľa mena a platby si vyhľadá lístky aj so sedadlami, ktoré vám boli vystavené a pošle nové

26. jún 2025