Kupila som vstupenky do divadla,poslali na mail,nepozrela som a asi spadli do spamu a už sú vymazané.Dá sa s tým niečo urobiť? jediné čo mám je doklad,že mi odišla platba .Dík za radu.
Ako píše hore, kontaktovať predajcu, podľa mena a platby si vyhľadá lístky aj so sedadlami, ktoré vám boli vystavené a pošle nové
26. jún 2025
Kontaktovat priamo predajcu,tiez sa mi to stalo,poslali nanovo... drzim palce.