Chýba. Jeho mudrost. Jeho slovo....
verim, že dosiahol zaslúžený Pokoj 🕯️
Pán profesor,pre ktorého bol človek-pacient vždy na prvom mieste❤️
Ja som sa cudovala,ze to uz 3r,strasne to leti :(
@alexandra_saska presne...
Vzácny človek ❤️
Škoda ho veľmi rada som ho počúvala išiel z neho taký pokoj.Take dobre duše rýchlo opúšťajú svet veľká nespravodlivost
veľmi dobrý a múdry človek 🫶 Odovzdával mi diplom. Na každého studenta pozeral ako na svoje vlastne dieťa. Nech odpočíva v pokoji 🖤
Velky clovek.Cest jeho pamiatke.Urobil toho pre Slovensko ale najma pre ludi v jeho okoli,v skole,ale aj v zahranici velmi vela.Vynimocny clovek.
Ale neviem, či tento pán "koronový prevracač kabátov" k nim patrí ale nech odpočíva v pokoji, koniec koncov, bolo to jeho svedomie (ak nejaké mal)
Nech je k nemu Pán milosrdný. 🙏🏽
Nastolil pekne sialenstvo na Slovensku.Pisalo sa aj o Afrike ze tam mal rozbehnute neake nekalosti.Ale ludia zabudaju a po smrti tohto pana uz nikto ani nepotrebuje o nom zistovat podrobnosti.Pre mna je osobnost Pekova,tento ani nie,preto sa zabudlo...ale to co sa tu dialo pocas korony,nato sa zabudnut neda.
Nastolil pekne sialenstvo na Slovensku.Pisalo sa aj o Afrike ze tam mal rozbehnute neake nekalosti.Ale ludia zabudaju a po smrti tohto pana uz nikto ani nepotrebuje o nom zistovat podrobnosti.Pre mna je osobnost Pekova,tento ani nie,preto sa zabudlo...ale to co sa tu dialo pocas korony,nato sa zabudnut neda.
@pipimonterova veru,ako clovek z covid budovy nemocnice nikdy nezabudnem ako zdravotnici makali a zachraňovali životy....a hlupáci co sa toho rozumeli ako hus do piva mali hlupe reči...Peková je pripad pomyleneho " odbornika",ale kludne si založ svoj prispevok o nej....
A nie,na prof.Krcmeryho sa nezabudlo a nezabudne...
Nastolil pekne sialenstvo na Slovensku.Pisalo sa aj o Afrike ze tam mal rozbehnute neake nekalosti.Ale ludia zabudaju a po smrti tohto pana uz nikto ani nepotrebuje o nom zistovat podrobnosti.Pre mna je osobnost Pekova,tento ani nie,preto sa zabudlo...ale to co sa tu dialo pocas korony,nato sa zabudnut neda.
@pipimonterova really? 🙄🙄🙄
Výnimočný človek, išla z neho neskutočná pokora a ochota pomáhať druhým, len škoda, že tak málo sa o ňom píše. Svet prepadol infuencerom, Plačková a spol.....
@bazarocka30 Sa ti ani nedivím...
@anka2015 tu plati dvojnasobne, ze kym neboli socialne siete, vedelo len okolie, ze clovek je psychicky naruseny 😬
@anka2015 tu plati dvojnasobne, ze kym neboli socialne siete, vedelo len okolie, ze clovek je psychicky naruseny 😬
@bazarocka30 Nemusíš nám prezrádzať svoje diagnózy.
@bazarocka30 Nemusíš nám prezrádzať svoje diagnózy.
@anka2015 dobre, maj pekne Vianoce aj s pani Pekovou, raz sa urcite stretnete a pomozu vam 😚
@anka2015 dobre, maj pekne Vianoce aj s pani Pekovou, raz sa urcite stretnete a pomozu vam 😚
@bazarocka30 Ďakujem, aj tebe prajem pekné Vianoce a hlavne, aby si nikdy nebola odkázaná na pomoc ľudí, ktorých tak obdivuješ...

Ja som sa cudovala,ze to uz 3r,strasne to leti :(