No,musím sa pochváliť....ostali sme doma dvaja ja s chrípkou a môj kolumbijský zať.Už tu párkrát strčil hlavu,že tea? kofe? medicine? jest? ...a pýtal zemiaky kde sú a už strúha na halušky.....a to sa osobne poznáme 4 dni....dobre si dcéra vybrala😉
To by chcelo fotodokumentaciu 😉😂
6. feb 2018
Si z neho riadne nadsena, ze.?:D
6. feb 2018
Gratulujem dcére že si tak dobre vybrala...nech mu to vydrží☺
6. feb 2018
Ja poprosim to kofe 😂
6. feb 2018
dcera zije v Colombii?
6. feb 2018
Neposles mi ho 🙂ja doma so synom tiež chorý a halušky dali by sme si