Pani prezidentka,ĎAKUJEME
"Slovensko, krajina môjho detstva, môj domov, prajem ti pokojnejšie časy, múdre vedenie a viac ľudskosti. Prajem ti stále viac sebavedomých, hrdých ľudí, ktorým nechýba pokora. Moje milované Slovensko, bolo mi cťou slúžiť ti."
Celý posledny prejav prezidentky tu
https://www.aktuality.sk/clanok/vi0Wfz2/posledn...
14. jún 2024
Krásny prejav ♥️
14. jún 2024
Láme mi srdce, že už nebude len mať peknú, milú a reprezentatívnu pani prezidentku ☹️.
14. jún 2024
No a od zajtra oteplenie ..
14. jún 2024
Ja sa musím priznať...nie vždy som s našou prezidentkou súhlasila...zopár krát mi "liezla na nervy " nevedela som čo chce povedať....ale áno, je mi ľúto,že už nebude našou pani prezidentkou
14. jún 2024
Pani, prezidentka dakujeme Vam za to, ze sme mali moznost zazit politiku, ktora sa da robit slusne. Dakujeme za to, ze Ste do bodky naplnili Vas mandat, zastupovat kazdeho obcana a pracovat pre kazdeho obcana. Boli ste nasim majakom nadeje a viery v slusnost v tych turbulentnych casoch.