U mnohych sa vyvinul silny stockholmsky syndrom
21. aug 2025
Pretože všetci majú v hlave iba kovid a myslia si,že boli poškodené všetky ich základné práva vtedy. Nedokážu viac rozmyslat
21. aug 2025
To nie je krátka pamäť, to je nevzdelanosť národa . Idioti sme
21. aug 2025
@mariabol
Pretože všetci majú v hlave iba kovid a myslia si,že boli poškodené všetky ich základné práva vtedy. Nedokážu viac rozmyslat
@mariabol asi im vyzral sivú hmotu z mozgu ten kovid.
21. aug 2025

Zanechal , ale nie tu,ktorú by mal.