icon

Pre vsetky Márie spieva Karol Duchoň
https://www.facebook.com/karolduchonspevak/vide...

avatar

Ďakujem

12. sep 2025
avatar

Škoda že viac miloval fľašku ako Máriu a sa celkom zhumpľoval.

12. sep 2025
avatar

@maranco veru, smutne, škoda ho

12. sep 2025