#sankt_peterburg
Mesto ,ktorá stojí za návštevu,nič krajšie som zatiaľ nevidela😉
@terezka1947 choď,netreba odkladať...😉
@janinah deti male....isli ste lietadlom?
Naaaadherne su.uz samotne fotky,tak.ake to muselo.byt realne...vaaau
@terezka1947 busom, aj pobaltie sme prešli,individuálne by som tam nešla,takto sa dá paríž,londýn,rím,ale nie toto mesto /môj názor/ ,oveľa lepšie a ľahšie sa dostaneš so sprievodcom,napr. Peterhof aj Carskoje selo sú vzdialené z mesta asi 2 hod . busom,v Ermitáži by som sa ja sama zaručene stratila,kopu času stratíš kupovaním vstupeniek,vybavovaním trebárs výletu loďkou /toto odporúčam/...ale určite treba ísť,ak má človek rád históriu,krásne veci,architektonické skvosty,a hlavne atmosféru,tú cez fotky nenasaješ😉
@janinah dakujem....
A ak mozem,prosim ta,das mi tip,cez kt.agenturu atd...ak neotravujem.
Nádherné mesto, bola som tam ako 15ročná, no doteraz mám zimomriavky pri každej jednej fotke /spomienke/ ❤
@terezka1947 cez ezotour,z prešova sme šli
@janinah dakujem,si.zlata...ukladam si.
@terezka1947 keby letecky,tak sa trepeš do viedne či varšavy a prídeš o pobaltie,kde je tiež čo pozerať...riga,tallin,vilnius...
@janinah ano...uz som pozerala cely program,ozaj pekny zajazd...asi narocny,ale mne sa toto mesto paci viac a viac ma tam.taha ako napr. Pariz....hoci zase Francuzsko je tiez moja srdcovka,no Rusko je o niecom inom pre mna neviem preco.
@terezka1947 paríž je krasota,ale popri SP také menšie všetko mi príde v paríži..zas eifelovka je len jedna..a notre dame som stihla pár týždňom pred požiarom☹
Závidím, v dobrom samozrejme. Tiež by som tam chcela ísť. Ale verím, žesa mi podaria manzelovi na 40 darovať pobyt...teda plánujem niečo také, dovtedy už aj deti budú väčšie a vydržia pár dní bez nás, resp.mama s nimi vydrží pár dní 😁😁
@janinah tak to si veru mala stastie...
Ale naozaj,krasny zazitok...
škoda, že som to neobjavila skôr. Asi by sme išli namiesto Slovinska 🙈 Prosím ťa, vstupy do pamiatok, ak sú v programe, sú v cene? Lebo tie info na stránke nie sú.
Bola som v SP ked bol este Leningrad. Úžasné mesto. A urcite sa tam chcem este raz pozrieť.
mna to tam zas nejako neohurilo 😊🤭 tie pamiatky fajn, ma to tam akože takú tu Rusku gýčovú noblesu ale keď sa človek motá uličkami a nasáva skôr atmosféru bežného života tak to je tam take ošarpané a o ničom ako niektoré zapadnuté ulice v BA, že fakt nič výnimočne Plus domáci tiež veľmi nepríjemní všade. Tak ja skôr taká skúsenosť 😁































Ja by som tam tiez chcela ist....vzdy.sa mi pacil.