icon
1 / 1
avatar

Pridala by som ešte toho mladého zo Severnej Kórei

11. apr 2026
avatar

Tak na takyto let kludne prispejem

11. apr 2026
avatar

ja vidim kandidatov z ps,sas, mat
elkovej strany

12. apr 2026
avatar

Splneny sen 😀

12. apr 2026
avatar
@v03022012

ja vidim kandidatov z ps,sas, mat
elkovej strany

@v03022012 hej, lebo oni túto krajinu vyciciavaju a kvôli nim krachujeme..
Bože ľudia, kedy začnete rozmýšľať?

12. apr 2026
avatar
@v03022012

ja vidim kandidatov z ps,sas, mat
elkovej strany

Blaha a Nastrelvlasok gde?
@v03022012 lieky si si dala?

12. apr 2026
avatar
@v03022012

ja vidim kandidatov z ps,sas, mat
elkovej strany

@v03022012 Vzdy sa najde hlupak

12. apr 2026
avatar
@beronsche

@v03022012 hej, lebo oni túto krajinu vyciciavaju a kvôli nim krachujeme..
Bože ľudia, kedy začnete rozmýšľať?

@beronsche asi ste zabudlli kam nas dostal Matelko a spol

12. apr 2026
avatar
@v03022012

@beronsche asi ste zabudlli kam nas dostal Matelko a spol

@v03022012 no kam nas dostal, noze prezrad.. a ficova vlada za tie roky nas kam zenie? Porovnajme si..

12. apr 2026
avatar

Mesiac je príliš blízko, to by stále mohli pomerne ľahko škodiť ľudstvu, predsalen aj tie maily nakoniec fungovali 😁. Ale misia na Mars by mohla byť konečne ich jediným životným úspechom....

12. apr 2026
avatar
@v03022012

@beronsche asi ste zabudlli kam nas dostal Matelko a spol

@v03022012 jasné.. stále tá istá pesnička..
Škoda, že je to blud, polopravda.
Ale ty úprimne veris, že byť počas pandémie pri moci fico , je to úplne inak, že? Čistá tragikomédia pomylenych hláv..

Vieš, nie je znakom hlúposti nechať sa nachytať, problém je, keď odmietas vidieť fakty, lebo raz si uverila bludom.

12. apr 2026
avatar
@nikolanz

@v03022012 no kam nas dostal, noze prezrad.. a ficova vlada za tie roky nas kam zenie? Porovnajme si..

@nikolanz títo ľudia nikdy nepriznaju realitu. Buď sú spojení s Ficovou mafiou a benefituju, alebo nedokážu priznať chybu - to je pre nich v tejto súvislosti tak ťažké, ze mozog radšej podvedome vypína racio, alebo sú jednoducho naozaj naozaj hlúpy..
Tak či onak, je to hrozne, že?

12. apr 2026
avatar
@beronsche

@v03022012 jasné.. stále tá istá pesnička..
Škoda, že je to blud, polopravda.
Ale ty úprimne veris, že byť počas pandémie pri moci fico , je to úplne inak, že? Čistá tragikomédia pomylenych hláv..

Vieš, nie je znakom hlúposti nechať sa nachytať, problém je, keď odmietas vidieť fakty, lebo raz si uverila bludom.

@beronsche ako ty...

12. apr 2026
avatar
@beronsche

@nikolanz títo ľudia nikdy nepriznaju realitu. Buď sú spojení s Ficovou mafiou a benefituju, alebo nedokážu priznať chybu - to je pre nich v tejto súvislosti tak ťažké, ze mozog radšej podvedome vypína racio, alebo sú jednoducho naozaj naozaj hlúpy..
Tak či onak, je to hrozne, že?

@beronsche nevolila som fica ...ked uz

12. apr 2026
avatar
@v03022012

@beronsche nevolila som fica ...ked uz

@v03022012 a napriek tomu sa ho zastávas, papagajujes jeho nezmysly a tvrdis, , že Matovičovi vláda bola horšia..
Hmm.. môj typ je - fašisti - Republika, že?

12. apr 2026
avatar

Prosím ako obslužný personál k ním pridať Blahu, Mazureka, Machalu a Bombica.

12. apr 2026
avatar
@baumka

Prosím ako obslužný personál k ním pridať Blahu, Mazureka, Machalu a Bombica.

@baumka a Martinku, nech im je veselšie...

13. apr 2026
avatar
@beronsche

@v03022012 a napriek tomu sa ho zastávas, papagajujes jeho nezmysly a tvrdis, , že Matovičovi vláda bola horšia..
Hmm.. môj typ je - fašisti - Republika, že?

@beronsche si mimo...ale tazko komunikovat s niekym,kto je vymleta korcok ovca...
nikdy nebudem olit ani suhlasit s progresivcami kde tvrdia ze pohlavi je 75 adeckam to vtrepavaju do hlavy

13. apr 2026
avatar
@v03022012

@beronsche si mimo...ale tazko komunikovat s niekym,kto je vymleta korcok ovca...
nikdy nebudem olit ani suhlasit s progresivcami kde tvrdia ze pohlavi je 75 adeckam to vtrepavaju do hlavy

@v03022012 vies prosim dolozit nejaky relevantny dokaz o tom, ze progresivci (kto to vlastne su ti "progresivci") tvrdia, ze je 75 pohlaví a vtrepavaju to deckam do hlav?
Lebo toto opakujú bez akychkolvek dokazov prave internetovo zranitelni občania, ktori konzumujú ruSSku propagandu a siria dlhodobo hoaxy.
Vieš prosim aj nejak rozanalyzovat pojem "vymleta korcok ovca"?
Lebo opäť ide o vyraz vytvorený najprimitivnejsimi sympatizantami s fašizmom a komunizmom, ktori sa vyskytujú v svk spoločnosti a rovnako nekriticky ho papagajuju ludia, ktori halucinuju o 75 pohlaviach...

13. apr 2026
avatar

volicom korcoka ,ps,sas,a podobnym bezmozgovcom to vysvetlovat nemienim...pretoze aj tak by to nepochopili

13. apr 2026
avatar
janinah
autor
@v03022012

volicom korcoka ,ps,sas,a podobnym bezmozgovcom to vysvetlovat nemienim...pretoze aj tak by to nepochopili

@v03022012 došli argumenty?...ale v niečom más pravdu,ficovoličom ja už tiež vysvetlujem maločo,lebo ich IQ nedovoli vidieť pravdu...a ja mám zdravie len jedno

13. apr 2026
avatar
@v03022012

volicom korcoka ,ps,sas,a podobnym bezmozgovcom to vysvetlovat nemienim...pretoze aj tak by to nepochopili

@v03022012 takze si prosto len bohapusto vymyslas a klames. Rovnako ako vsetci ti, ktorých obdivujes a papagajujes ich propagandu bez štipky kritického myslenia a zakladneho overenia faktov. Dakujem za odpoved, potvrdila si mi štatistiku o volicoch smerohlasns mafie a fasistov a je fakt nelichotiva...
Btw. Vies, ze podla teba nie som bezmozgovec, kedze som nevolila ani jednu zo stran, co si vymenovala? To je ten svet zložitý, vsak?

13. apr 2026
avatar
@v03022012

@beronsche si mimo...ale tazko komunikovat s niekym,kto je vymleta korcok ovca...
nikdy nebudem olit ani suhlasit s progresivcami kde tvrdia ze pohlavi je 75 adeckam to vtrepavaju do hlavy

@v03022012 nie, radšej budeš nadrzat mafii, ktorej pričinením tie decká budú mať na prd vzdelanie, nedostanú sa k doktorovi, nedovolajú sa spravodlivosti, budú trieť biedu a ešte im padne aj nejaký ten most na hlavu.. Dôležité je, že tu biedu budú trieť v tradičnej rodine.

Plus, znova papagajujes bludy - nikto nejde nič trepať deckam do hláv..
Je to nezmysel!!!!
Kedysi by som ti povedala, že mi je zaslepencov a hlúpych extrémistov plných nenávisti, ako si ty ľúto, ale nie, už nie je.. pretože vďaka vám sme ako krajina v takých srackach, v akých sme..
Hlavne , že súdruh Fico a jeho družina sa kúpu v bohatstve.. ti za to môžu poďakovať.
Nevadí, že sme čoraz chudobnejší a neodvratne nám krachuje štat, hlavne že krachujeme hrdo a slovensky, že?
☹️

13. apr 2026