Tak na takyto let kludne prispejem
ja vidim kandidatov z ps,sas, mat
elkovej strany
Splneny sen 😀
ja vidim kandidatov z ps,sas, mat
elkovej strany
Blaha a Nastrelvlasok gde?
@v03022012 lieky si si dala?
ja vidim kandidatov z ps,sas, mat
elkovej strany
@v03022012 Vzdy sa najde hlupak
Mesiac je príliš blízko, to by stále mohli pomerne ľahko škodiť ľudstvu, predsalen aj tie maily nakoniec fungovali 😁. Ale misia na Mars by mohla byť konečne ich jediným životným úspechom....
@beronsche asi ste zabudlli kam nas dostal Matelko a spol
@v03022012 jasné.. stále tá istá pesnička..
Škoda, že je to blud, polopravda.
Ale ty úprimne veris, že byť počas pandémie pri moci fico , je to úplne inak, že? Čistá tragikomédia pomylenych hláv..
Vieš, nie je znakom hlúposti nechať sa nachytať, problém je, keď odmietas vidieť fakty, lebo raz si uverila bludom.
@v03022012 no kam nas dostal, noze prezrad.. a ficova vlada za tie roky nas kam zenie? Porovnajme si..
@nikolanz títo ľudia nikdy nepriznaju realitu. Buď sú spojení s Ficovou mafiou a benefituju, alebo nedokážu priznať chybu - to je pre nich v tejto súvislosti tak ťažké, ze mozog radšej podvedome vypína racio, alebo sú jednoducho naozaj naozaj hlúpy..
Tak či onak, je to hrozne, že?
@v03022012 jasné.. stále tá istá pesnička..
Škoda, že je to blud, polopravda.
Ale ty úprimne veris, že byť počas pandémie pri moci fico , je to úplne inak, že? Čistá tragikomédia pomylenych hláv..
Vieš, nie je znakom hlúposti nechať sa nachytať, problém je, keď odmietas vidieť fakty, lebo raz si uverila bludom.
@beronsche ako ty...
@nikolanz títo ľudia nikdy nepriznaju realitu. Buď sú spojení s Ficovou mafiou a benefituju, alebo nedokážu priznať chybu - to je pre nich v tejto súvislosti tak ťažké, ze mozog radšej podvedome vypína racio, alebo sú jednoducho naozaj naozaj hlúpy..
Tak či onak, je to hrozne, že?
@beronsche nevolila som fica ...ked uz
Prosím ako obslužný personál k ním pridať Blahu, Mazureka, Machalu a Bombica.
@v03022012 a napriek tomu sa ho zastávas, papagajujes jeho nezmysly a tvrdis, , že Matovičovi vláda bola horšia..
Hmm.. môj typ je - fašisti - Republika, že?
@beronsche si mimo...ale tazko komunikovat s niekym,kto je vymleta korcok ovca...
nikdy nebudem olit ani suhlasit s progresivcami kde tvrdia ze pohlavi je 75 adeckam to vtrepavaju do hlavy
@beronsche si mimo...ale tazko komunikovat s niekym,kto je vymleta korcok ovca...
nikdy nebudem olit ani suhlasit s progresivcami kde tvrdia ze pohlavi je 75 adeckam to vtrepavaju do hlavy
@v03022012 vies prosim dolozit nejaky relevantny dokaz o tom, ze progresivci (kto to vlastne su ti "progresivci") tvrdia, ze je 75 pohlaví a vtrepavaju to deckam do hlav?
Lebo toto opakujú bez akychkolvek dokazov prave internetovo zranitelni občania, ktori konzumujú ruSSku propagandu a siria dlhodobo hoaxy.
Vieš prosim aj nejak rozanalyzovat pojem "vymleta korcok ovca"?
Lebo opäť ide o vyraz vytvorený najprimitivnejsimi sympatizantami s fašizmom a komunizmom, ktori sa vyskytujú v svk spoločnosti a rovnako nekriticky ho papagajuju ludia, ktori halucinuju o 75 pohlaviach...
volicom korcoka ,ps,sas,a podobnym bezmozgovcom to vysvetlovat nemienim...pretoze aj tak by to nepochopili
volicom korcoka ,ps,sas,a podobnym bezmozgovcom to vysvetlovat nemienim...pretoze aj tak by to nepochopili
@v03022012 takze si prosto len bohapusto vymyslas a klames. Rovnako ako vsetci ti, ktorých obdivujes a papagajujes ich propagandu bez štipky kritického myslenia a zakladneho overenia faktov. Dakujem za odpoved, potvrdila si mi štatistiku o volicoch smerohlasns mafie a fasistov a je fakt nelichotiva...
Btw. Vies, ze podla teba nie som bezmozgovec, kedze som nevolila ani jednu zo stran, co si vymenovala? To je ten svet zložitý, vsak?
@beronsche si mimo...ale tazko komunikovat s niekym,kto je vymleta korcok ovca...
nikdy nebudem olit ani suhlasit s progresivcami kde tvrdia ze pohlavi je 75 adeckam to vtrepavaju do hlavy
@v03022012 nie, radšej budeš nadrzat mafii, ktorej pričinením tie decká budú mať na prd vzdelanie, nedostanú sa k doktorovi, nedovolajú sa spravodlivosti, budú trieť biedu a ešte im padne aj nejaký ten most na hlavu.. Dôležité je, že tu biedu budú trieť v tradičnej rodine.
Plus, znova papagajujes bludy - nikto nejde nič trepať deckam do hláv..
Je to nezmysel!!!!
Kedysi by som ti povedala, že mi je zaslepencov a hlúpych extrémistov plných nenávisti, ako si ty ľúto, ale nie, už nie je.. pretože vďaka vám sme ako krajina v takých srackach, v akých sme..
Hlavne , že súdruh Fico a jeho družina sa kúpu v bohatstve.. ti za to môžu poďakovať.
Nevadí, že sme čoraz chudobnejší a neodvratne nám krachuje štat, hlavne že krachujeme hrdo a slovensky, že?
☹️

Pridala by som ešte toho mladého zo Severnej Kórei