Syn maturant chce dať trom obľubenym uciteľkam darček ako poďakovanie.Máte napady čo by to mohlo byt? Nie lapače prachu...dakujem.
Mňa osobne by najviac potešil čaj
Mne rôzne darčekové kartičky, dostala som len jednu za 11 rokov, do kníhkupectva, ale bol to naj darček.
Poukazka DM, knihkupectvo a maly kvietok k tomu
Medik, alebo nejaký dobrý sypaný čaj. Ja som synovi aj min rok aj tento rok kúpila z mixit čajik pre učiteľku.
Keď to musí byť, tak buď tie medy, alebo orechy. Plus kvety
Kvet v kvetinaci aj s peknym kvetinacom, napr. miniruze.
Dcera sice na ZS davala sme vyrabat zalozky do knihy. Pre ucitela dejepisu so sovou a citat.....
Živé kvety si NEPROSIME, ak ich je moc, ani domov ich neberieme. Zvadnu v škôlke, potom idú do kosa. Radšej v kvetináči. Lapače prachu tiež nie. Osvedčila sa fľaša alkoholu🙈 ďakujeme, že myslite na pedagógov na konci školského roku 😂
Poukážka do drogérie ci kníhkupectva, kvalitná káva z praziarne, ale to musí vedieť ze ju pije a ma doma kávovar.
Ja rada dávam rôzne Slowlandia produkty.Toto je top.Na to jedna učiteľka v škôlke ešte v septembri spomínala:
https://slowlandia.com/produkt/lieskovce-s-mali...
Poukážka do kníhkupectva, alebo fľašu naozaj kvalitného vina
Tiež hlasujem za poukážku do kníhkupectva. 🙂
Tuto majú kávu ako darček 🙂 Rôzne venovania, mne sa to páči a rozhodne to aj využije https://www.coffeein.sk/kategoria/85/kava-ako-d...
Tuto majú kávu ako darček 🙂 Rôzne venovania, mne sa to páči a rozhodne to aj využije https://www.coffeein.sk/kategoria/85/kava-ako-d...
@sandra_kul ja by som napr. nevyužila, nikto u nás v rodine kávu nepije.
Syn dal učiteľovi fyziky drevené pravítko s venovaním- vypálený citát, čo sa k nemu veľmi hodil ( Najlepší učitelia učia zo srdca, nie z učebnice... Ďakujem) plus čokoládu. Obľúbenej dejepisárke zase pero s venovaním najlepšia učiteľka dejepisu plus čaj.
Med s roznou prichutou,u nas fici makovy,kakaovy.