icon

Výstižnejšie zhodnotenie včerajšieho šialenstva v Bánovciach som nečítala.A ovce nechápu a nechápu.....
A mafián vykrikuje,že ďalšie voľby vyhrať musí.
Bože,ochraňuj Slovensko.
https://www.facebook.com/100064414643312/posts/...

avatar

Ani nevedia co je to skutočná práca. Pretrvávajú sa na funkciách. Niektorí od skončenia skoly ešte nerobili. Mal to byť den, kdecsi pripomíname, ze je výročie nášho vstupu do EU, miesto toho zažívame útoky na EU, zastavenie eurofondov, žaloby našich občanov na štát. O tom nerozpravaju. Radsej rozdavaju zadarmo borovicku. Teda pre dochodcov zadarmo. Platime to my.Co urobili pre pracujúcich ktorym patrí sviatok prace
Zdvihli nám odvody. Tretie kolo konsolidácie, výsledkom je, ze sa ešte viac zadlžujeme. Najviac gniaveni sú práve pracujúcich a rodiny s deťmi. A premiér povie, nech nas porazí.

2. máj 2026
avatar

Kľúčenka zdarma a vsetko je v poriadku 👍

2. máj 2026
avatar

Smutné a tie vyhlásenia dôchodcov na zaplakanie.

2. máj 2026
avatar

Výstižné

2. máj 2026
avatar

toto je uplna tragedia.takto sa zapredat za gulas a klucenku.a kolki ich este aj obhajuju

2. máj 2026
avatar

A ako odmenu im chce zobrať 13.dôchodok.Teda nie všetkým, ale chce 😁
Úplne ficoovce tam. Nechali sa podplatiť pivom, poldeci a gulášom 🤦Fakt hlupáci.

3. máj 2026