icon
1 / 1
avatar

Bohužiaľ, ja darca nemôžem byť. Aspoň zdieľam a veľmi, veľmi držím päste.

12. dec 2019
avatar

@abbey1 Ďakujem

12. dec 2019
avatar

Ja som sa zaregistrovala už dávnejšie som o tom uvažovala darovať krv chodím pravidelne. Viem ako to pacientom pomáha a keď budem môcť pomôcť rada pomôžem

12. dec 2019
avatar

Registrácia vyplnená 🤞 dúfam, že keby som aj ja nevyhovovala, nájde sa darca. Veľmi držím palce a posielam veľa energie 🥰

12. dec 2019
avatar

Aj ja som sa prave zaregistrovala, synovcovi drzim palce

12. dec 2019
avatar

@natt750
@edus01 Ďakujem Vám ♥️♥️♥️

13. dec 2019