Ja som sa zaregistrovala už dávnejšie som o tom uvažovala darovať krv chodím pravidelne. Viem ako to pacientom pomáha a keď budem môcť pomôcť rada pomôžem
12. dec 2019
Registrácia vyplnená 🤞 dúfam, že keby som aj ja nevyhovovala, nájde sa darca. Veľmi držím palce a posielam veľa energie 🥰
12. dec 2019
Aj ja som sa prave zaregistrovala, synovcovi drzim palce
12. dec 2019

Bohužiaľ, ja darca nemôžem byť. Aspoň zdieľam a veľmi, veľmi držím päste.