Ahojte prosím o pomoc pre môjho synovceka má leukémiu krvi a posledná možnosť aby sa úplne vyliečil je transplantácia kostnej drene. https://www.mateslinu.sk/ registrovať sa môžete tu nikam nemusíte chodiť a nič vás to nestojí prosím ak sa vám dá budem vďačná čím viac ľudí tým väčšia šanca nájsť darcu. Ďakujem
Ja som sa zaregistrovala už dávnejšie som o tom uvažovala darovať krv chodím pravidelne. Viem ako to pacientom pomáha a keď budem môcť pomôcť rada pomôžem
12. dec 2019
Registrácia vyplnená 🤞 dúfam, že keby som aj ja nevyhovovala, nájde sa darca. Veľmi držím palce a posielam veľa energie 🥰
12. dec 2019
Aj ja som sa prave zaregistrovala, synovcovi drzim palce
12. dec 2019

Bohužiaľ, ja darca nemôžem byť. Aspoň zdieľam a veľmi, veľmi držím päste.