dnes sa stal počas vyučovania - veľkej prestávky dcére menší úraz, zajtra s ňou idem k lekárke... ak má poistku mám si niečo špeciálne /papier/ od lekára pýtať? alebo aký je postup v prípade úrazového poistenia?
Spísali s ňou v škole záznam o úraze? Aj to je dôležité a musia to urobiť.
Zisti si, ci to aj skola eviduje ako skolsky uraz
Ale nedaj sa odbiť. V škole je určite niekto, kto má presne takéto veci na starosti.
Urcite trvaj na tom, nech je to zapisane...nikdy nevies, co za nasledky moze mat
ďakujem vám... tak takéto veci som nikdy neriešila a ani nevedela... určite tam pôjdem, ale neuškodím tým učiteľkám ktoré mali dozor? tie okolo nej dosť chodili... malá plakala, no členok jej opuchol postupne... a má ho aj modrinový...ale už počas družiny tam mala opuch
ďakujem za infošky a srdiečko... zajtra vám dám info ja ako sme pochodili u lekára a v škole
@janka743 Určite vybav v škole, aby to zapísali. Do 3 dní sa to dá zapísať. Učiteľky z toho nebudú mať nič, proste sa stáva. Keď sa malá vylieči, tak dostaneš peniaze od 2 poisťovní- zo školskej a čo platíš ty.
určite lekársku správu