Baby prosím vás ake mate Parné hrnce a ste spokojný s nim a,neviem sa rozhodnúť,
Môžem poprosiť foto
@frederika1231
@jankohanka parny alebo tlakovy? To je rozdiel. V parnom, pokial viem, polievku neuvaris.
Áno ja viem to je rozdiel a veľký,tlakovým mám chcem parny
@jankohanka ja som to pisala kvôli tomu prvemu komentaru, lebo podla mna, ona ma na mysli tlakovy.
My mame tento... GALLET... spokojnost
@rokka koľko vás vyšiel a koľko vatov ma 900 ci vyse prosím vas
Ja mam tefal, je suoer, ale malicko na nom robime. Zo zaciatku castejsie, teraz iba obcas vytiahnem... Uz by som si nekupila.
Kupila som cez hej. sk za 34€ a ma 900w. Segra ma Russell Hobbs a ten je za tu istu cenu ale ma pevnejsi plast na tych nádobách
Hrniec, specikosik na parenie vnom a pokrievka. Ziadna dalsia haraburda doma.
@jankohanka ano prepac uplne som sa pomylila mam tlakovy prepac 😊
@frederika1231 nič sa nedeje v poriadku

Ja mam z kauflandu za 50€ dva hrnce jeden mensi na masko stavu a druhy vacsi na polievky potom ak chces poslem foto mam este aj krabicu ☺