icon

Môžem poprosiť máte niekto auto Kia sportige,chcem vedieť ako ste spokojní ďakujem

avatar

Velmi 🙂
Jedina dost velka nevyhoda je maly kufor

16. feb 2019
avatar
16. feb 2019
avatar

ja mam a je to moja laska najvacsia 😍 zatial okrem beznych opotrebeni neboli ziadne velke zavady; raz sa mi pokazilo stahovanie okna - gombicek vymenili v ramci zaruky; mam od 2012 a najazdene ma 161 tis. km. Pravidelne servisovana. Raz menena spojka.

16. feb 2019
avatar

spokojnosť,oproti octavii nedajbože pridať do kopca / a to viem šoferovať/,ale inak šikovná značka,pozri aj kia ceed silver,teraz nám toto vychvaľoval predajca- kamarát do neba

16. feb 2019
avatar

Vynikajúca... moja srdcovka❤️

16. feb 2019