icon

S ktorym "zamkom" na bicykel mate dobre skusenosti? 😀 mala som "klasiku" lanko ale po tom co mi ju preštikli a bicykel vzali tak rozmyslam nad niecim lepsim 😀😇 pozerala som nad zámkami v tvare pismena U a aj tie take co je ako retaz 😀

avatar

Ja mam teraz reťaz.
Výhoda- hruba a nedá sa tak ľahko precviknut. Keďže je flexibilná, viem si pripútať bicykel su nejakému stojanu a pod.
Nevýhoda- ťažké a hrkoce 🤪

S U-ckom skúsenosť nemám
A potom su aj take skladacie. Tie majú aspoň trochu viac flexibility v porovnaní s U-ckom.

10. máj 2026
avatar

Ja mam rwn na ciswlny kod a som spokojna pripevnenie pod sedanku

10. máj 2026
avatar
@ichbinich

Ja mam teraz reťaz.
Výhoda- hruba a nedá sa tak ľahko precviknut. Keďže je flexibilná, viem si pripútať bicykel su nejakému stojanu a pod.
Nevýhoda- ťažké a hrkoce 🤪

S U-ckom skúsenosť nemám
A potom su aj take skladacie. Tie majú aspoň trochu viac flexibility v porovnaní s U-ckom.

@ichbinich inak nad tou aj ja rozmyslam aj som pozerala na nu. 😀 mala som len klasiku a preštikli behom par sekund 😒😀 tak hladam nieco ovela odolnejsie

16. máj 2026